2726

مثلا یبار گوشت سرخ کرده یبار ماکارونی یبار استامبولی یبارم خورش سبزی و کشک و بادمجون ...

اصلا انگار ایده ندارم ها..................................

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن

یه لیست واسه خودت بنویس عزیزم

هرروز روشو نگاه کن هرکدوم وسایلشو داری درست کن

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

من که از۷روز هفته حداقل سه روزشو مرغ میخورم گاهی هم چهارروز😁😁اخه خیلی بدغذا تشریف دارم

عاشقان قدرت ، هرگز نمی توانند عاشق مردم باشند ،  و عاشقان ملت ، هرگز نمی توانند ، عاشق قدرت باشند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اینجوریم همش میشه پلو...

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
تو ی گروه اشپزی عضو شو ایده بگیر

گروهی هست که بهم معرفی کنی؟؟؟

ما امروز دمپخت گوجه داریم که هنوز مهیا نشده😊

نوش جونت

2706