2726

[QUOTE=27865290]خوشحالم مامان محدثه همین مهمه که چیکار کنیم تا خودمون راحت تر بباشیم . هنر یه زن یعنی همین یعنی قدر ...[/QUOTEمامان پارسا جون کاش میومدید بازم این تاپیکو از نو ی دستی بهش میکشید بچها جمع میشدن از گذشته سیاستایی ک ب خرج دادن و نتیجشو میگفتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتره تموم اینارو بزارین کنار یه دوره اس اگه شرکت کنید کل زندگیتون رو تغییر میده منم باورم نمیشد ولی بعد کم کم معجزشو تو زندگیم دیدم، ازت یه زنی میسازه که کل فامیل محو رفتارات بشن، تموم سیاست های زندگی و زن قوی و با اعتماد به نفسو با فیلم بهت توضیح میده، اسم دورشم زن کاریزماس

این تلگرامشونه @ZEEENDEGY

این اینستاشون @mindandlove1

2728

مادرشوهرم همیشه از بحث جمع کردن خواهرم و ولخرجی من میگه بااینکه من من ولخرج نیستم برگشتم تو جمع گفتم بسوهرم تو بگو من چجوریم اونم چیزی نگفت منم گفتم بالاخره خواهر من دیگه منم به اون رفتم خیالتون راحت 

واو تاپیک یه دهه پیش

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

تاپیک واسه ۱۱ سال پیشه چرا انقد تاپیکای قدیمی میاد تو به روز شده هااا💀

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS