2737
2734
عنوان

سفر به شیراز

1202 بازدید | 12 پست

سلام 

امسال فصل پاییز(آذرماه) از محل کار همسرم ثبت نام کردیم برا شیراز

خاسم بدونم تو این فصل آب وهوای شیراز چطوره؟ 

اصلا خوبه تو این فصل بریم یا بزاریم اردیبهشت ماه؟

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *

اذر یه کم سرده ولی اردیبهشت عالیه اگر با هوای سرد مشکلی ندارین اذر هم خوبه.ولی انچنان هم سرد نمیشه که تحمل نشه کرد

خدایا نگهدار پسرم باش.خودت میدونی پسرم جواب تمام سختیهام توی زندگیم هست.خدایا دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممنون دوستان

نظر همسرمم اینه که اردیبهشت بریم 

من با هوای سرد مشکلی ندارم . پاییز شیراز هم مثل بهارش زیبا هست یا نه؟

منظورم طبیعتشه

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *
2738
هرموقع بیایی شیراز عالیه! سرماشم خوبه! حالا کو تا اردیبهشت سال دیگه،نقد رو بگیر نسیه رو ول کن! آذ ...

آره منم نظرم همینه

ممنون دوستان نظر همسرمم اینه که اردیبهشت بریم  من با هوای سرد مشکلی ندارم . پاییز شیراز هم مث ...

عزیزم شیراز کلا زیباست و جاهای دیدنی زیاد داره

منتها تو اواخر  فروردین و اردیبهشت همه جا سبزه و گل و بلبل و سنبله و بوی عطر بهارنارنجها آدمو مست می کنه و همه جا سرسبز و زیبا و باصفاست

و هوا هم خوبه

عزیزم شیراز کلا زیباست و جاهای دیدنی زیاد داره منتها تو اواخر  فروردین و اردیبهشت همه جا سبزه ...

مرسی عزیزم

یعنی فصل پاییز دیگه سرسبز نیست؟