2733
2734

" جوانی خود را به ما بسپارید....

ما میدانیم چگونه از آن مراقبت کنیم"

Forever living productd

بزرگترین تولید کننده محصولات طبیعی و کاملا گیاهی با بالاترین کیفبت جهت سلامتی و زیبابی ار آلویه ورا ،زنبورعسل و دبگر گیاهان دارویی با اررش در جهان با  40 سال تجربه 👇👇👇

مشاوره وراهنمابی درخصوص هرکدام ازمحصولات به صورت تلفنی یا حضوری برای تمامی عزیزان امکان پذیر میباشد.

"جلسات مشاوره کاملا رایگان"

🌺سلامت خود را دراولویت قرار دهید🌺

محصولات کاملا گیاهی  فوراور لیوینگ امریکا
سلامت و زیبایی،پوست و مو، آرایشی و بهداشتی

مشاوره و درمان  بیماری ها (انواع سرطان ، ام اس ، ناباروری ، کم خونی، کبدچرب، کولبت روده ، دیسک کمروگردن، بیماریهای مفصلی، آرتروز، تیرویید،پروستات و آلرژی،پانیک،اوتیسم،سی پی و....."

سلام دوستان

من تمایندگی محصولات فوراور رو دارم با بالاترین کیفیت برای زیبایی و سلامتی شما 

محصولات کاملا تضمین شده است و به شما قول میدم با استفاده از محصولات 100% نتیجه رضایت بخش خواهید گرفت

فروش محصولات ارگانیک فوراورلیوینگ:

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

کمپانی فوراور برای تمام  مشکلات پکیج کاملا گیاهی و تضمینی ارایه داده است :

مشکلات پوستی

✨لک صورت

✨چروک

✨جوش

✨اکنه

✨جای زخم و بخیه

✨ترک خوردگی پوست

✨...........

مشکلات روحی

✨افسردگی

✨......

مشکلات فیزیولوژی

✨دیابت

✨سم زدایی

✨فشار خون

✨کم خونی

✨......

برا ی داشتن موهای براق و پر پشت

✨ریزش مو

✨موخوره

✨کچلی

✨......

اندامی زیبا و متناسب

✨لاغری تضمینی بدون عوارض

✨چاقی صورت و بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای آشنایی بیشتر با محصولات و کاربردها و قیمت و .... به شماره من درتلگرام پیغام بدید تا برای شما پیغام دعوت به کانالم ارسال بشه 

09132047998

برند فوراور نیازی به تبلیغ نداره 

2731

هرسوالی در خصوص پوست مو آرایشی بهداشتی و مراقبتهای شخصی داشتید بپرسید من سعی می کنم راهنماییتون کنم 

و قول میدم هرروز اینجا در مورد یکی از محصولاتم توضیح بدم اما اگر براتون مقدوره به کانالم در تلگ*رام جوین بشید تا به تمام اطلاعات دسترسی داشته باشید

کرم لکه بر آلوئه ورا

جهت از بين بردن تدريجی و مؤثر لک های حاملگی، لک های ناشی از آفتاب(کک و مک) و جوش

کرم لکه بر آلوئه ورا Forever Epiblanc کد 236

•  دارای فرمول منحصر بفرد جهت رفع تيرگی و روشن کردن رنگ پوست
•  حاوی ژل ۱۰۰ % طبيعی آلوئه ورا، آربوتين، عصاره Rumex Occidental و ويتامين E طبيعی
•  جهت از بين بردن تدريجی و مؤثر لک های حاملگی، لک های ناشی از آفتاب(کک و مک) و جوش
توصيه می شود برای گرفتن حداکثر نتيجه ، در طول روز اين کرم را به همراه ضد آفتاب آلوئه مصرف کنيد

2738

تاثیر مثبت کرم لکه بر کمپانی فوراور
بعد از گذر چندین هفته 👆👆👆ترکیب دو محصول برای یکدست شدن رنگ پوست و کاهش اثرات لک بر روی پوست👌
کرم اپی بلنک(لکه بر) فوراور
کرم آلوئه ورا ژلی

کرم آلوئه ورا و بره موم Aloe Propolis Creme کد 051

محتوی بهترين گياهان برای مراقبت طبيعی از پوست(بابونه و سنفيتون )

همراه با ويتامين های A و E

محتوی مواد نرم کننده و مرطوب کننده

موارد استفاده: درمان جوش و آکنه،درمان جای سوختگی ها و زخم های باز،رفع اگزما و آلرژی های پوستی، ضايعات پوستی ناشی از گزش حشرات،بيماری صدف، زگيل، قارچ،عفونت های زنان ،  لکه های سفيد پوستی (ويتيليگو)، زونا

کرم آلوئه پراپولیس به عنوان یک کرم نرم کننده و مرطوب کننده، ترکیبی عالی از ژل غنی شده آلوئه ورا با پراپولیس زنبور عسل است که با عناصر دیگری که همگی برای سلامت و بهداشت پوست بسیار مفید هستند، در هم آمیخته شده اند. بابونه که یکی از معروف ترین گیاهان برای سلامت پوست است نیز به این ترکیب اضافه شده است. چیزی که این فرمول را تکمیل می کند، ویتامین های آ و ای است که هر دو دارای خواص طبیعی نرم کنندگی برای پوست هستند. 

دوستان عزیز این تاپیک فقط در خصوص سوالات آرایشی بهداشتی و زیبایی هست دو  تاپیک دیگه هم در خصوص درمان و سلامتی با محصولات فوراور دارم که سوالات خودتون رو میتونید در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید 

سپاسگزارم

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1385594/بگو-چه-بیماری-داری-تا-راه-درمانش-رو-بگم?postId=45044956

و  http://www.ninisite.com/discussion/topic/1384451/معجزه-ی-بارداری?postId=44578593

2706