2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یه تاپیک بزن اسمشو بذار نی نی یار بیا کمک بعد به نی نی یار بگو کدوم تاپیکتو میخوای حذف کنی بعدش میتونی واسه نی نی یار پیغام دوستی ارسال کنی که همیشه در دسترس باشه دیگه نیاز به تاپیک نباشه فقط واسش پیغام بفرستی

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
یه تاپیک بزن اسمشو بذار نی نی یار بیا کمک بعد به نی نی یار بگو کدوم تاپیکتو میخوای حذف کنی بعدش میتو ...

قربونت عزیزم مرسی

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
2738

از بچه ها بخواه واست گزارش بزنن تا بترکه، فکر کنم اگه ده بار واست گزارش بزنن تعطیل شه کو تاپیکت 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2706