2733
2734
عنوان

خانمایی که سابقه بچه با مشکل ژنتیکی داشتن بیاین با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 63431 بازدید | 468 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من خیلی ترسیدم

سابقه فامیلی خیلی مهمه ما چون ازدواج فامیلی زیاد داریم سابقه بچه فوت شده هم زیاد داشتیم که متاسفانه بزرگترها پنهان میکردن ما بعد از فوت پسرم متوجه این آمار شدیم

اخه ازمایش ژنتیک اینطوری نیس که برید بگید مافامیلیم و یه ازمایش ژنتیک بگیرن که, درصورتی ازمایش میگیرن که شما تو فامیل سابقه یک بیماری ژنتیکی داشته باشید بعد ژن مخصوص اون بیماریو در شما جستجو میکنن, اگر سابقه بیماری نداشته باشید که یه سری ازمایش معمولی که همه میرن و مینویسن براتون

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
2731
سابقه فامیلی خیلی مهمه ما چون ازدواج فامیلی زیاد داریم سابقه بچه فوت شده هم زیاد داشتیم که متاسفانه ...

اخه چرا پنهون کرده بودن ازتون. ما هم ازدواج فامیلی زیاد داریم یکی از عموهامم دوتا دختر داشته که مردن ولی بعدش چهارتا بچه سالم اوردن زنشم دختر خالشه

2738

علایمش از اول گردن گرفتنش خوب نبود ولی همون مقدارم که بود به مرور از بین رفتن و بچه کاملا شل شده بود خس خس سینه شروع شد شلی حنجره مشکل در بلع مشکل در تنفس سیانوز و پایان خیلی بیماری وحشتناکی هست بچه زجر کش میشه

بعد کم کم قسمتهای مختلف شروع به فلج شدن میکنن تا نهایت میرسه به ریه ها و قلب

یه سوال دارم من بچه خواهرشوهرم الان ۴سالشه وتا یکسالگی حتی،چهاردست وپا میرفت ولی الان مشکل نخاعی پیدا کرده وهمه چیش،از کارافتاده حتی حرف نمیزنه وهمه دندون هاش هم ریخته یعنی مریضیش،چیه؟؟؟

اون که همیشه باهاته پاهاته
علایمش از اول گردن گرفتنش خوب نبود ولی همون مقدارم که بود به مرور از بین رفتن و بچه کاملا شل شده بود ...

حالا برید ازمایش ژن این بیماریو بدید

یه سوال دارم من بچه خواهرشوهرم الان ۴سالشه وتا یکسالگی حتی،چهاردست وپا میرفت ولی الان مشکل نخاعی پید ...

آخی طفلی, چه مریضی های عجیب غریبی پیدا شده من میترسم

بدن انسان هزاران نوع ژن داره , بررسی یک ژن هم خودش هزینه میلیونی داره

بله اگه قطعا بیماری تشخیص داده شده باشه و بدونن کدوم ژن هست هزینه فقط تشخیص اینکه شما ناقل اون ژن هستین یا نه میشه یه میلیون

اما اگه ندونین مشکل کجاست همه ژنها بررسی میشن تازه اونم اگه اون ژن قبلا شناسایی شده باشه هزینه اش چند میلیونه

یه سوال دارم من بچه خواهرشوهرم الان ۴سالشه وتا یکسالگی حتی،چهاردست وپا میرفت ولی الان مشکل نخاعی پید ...

من نمیدونم بیماری اس ام آ یا وردینگ هافمن ۵ تیپ داره که نوع یک  و دو خیلی شایع است

2706