2703
2553
عنوان

خانمایی که سابقه بچه با مشکل ژنتیکی داشتن بیاین با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 63047 بازدید | 468 پست
مرسی عزیزم دعا کن برام ایشالا برای شما و همه ،دیگه اتفاقای بد نیفته هیچوقت

میفهممت الان چه حالی داری با تمام وجودم درکت میکنم خدا خودش کمک میکنه مطمئنم به خواست خدا به زودی خبر مادر شدنت رو اینجا میدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میفهممت الان چه حالی داری با تمام وجودم درکت میکنم خدا خودش کمک میکنه مطمئنم به خواست خدا به زودی خب ...

انشالله

فقط خدا کمکمون کنه

ازین دکترا آبی گرم نمیشه 

خدا اگه بخواد،با هرمشکلی ادم میتونه بچه های سالم داشته باشه

خدا نخواد،هیچجوری نمیشه 😔😔😔

الان تو همین نینی سایت تو یه مقاله خوندم،نوشته آمینوسنتز تمام مشکلات کروموزومی جنین و تشخیص میده و ۹۹درصدم درسته!

پس چجوری یه سریا بچشون تو بارداری میگن سالمه،ب دنیا میاد میبینن مشکل داره؟!

دوست خودمم اینجوری  بود،تو غربالگریا گفتن سالمه،دنیا اومد،چندماه بعد دیدن مشکل داره😔

اگه از آمینو مطمئن باشم،حتما طبیعی اقدام میکنم 

2456
خب شاید امینو انجام نداده مشکلش چیع؟

نمیدونم، بچش از ۶ماهگی‌اینا رشدش متوقف شد،نه میتونه حرف بزنه نه راه بره نه بشینه😔😔

یعنی اگه آمینو بریم تمام مشکلات مشخص میشه؟

فکرکنم آمینو و آنومالی و اکوی قلب و...همش باهم همه مشکلات و مشخص میکنن،درسته؟

نمیدونم، بچش از ۶ماهگی‌اینا رشدش متوقف شد،نه میتونه حرف بزنه نه راه بره نه بشینه😔😔 یعنی اگه آمینو ...

امینو بیشتر مشکلاتو مشخص میکنه امینو رو برا همه نمینویسن مگر اینکه مشکوک بشن به مشکلی یا ریسکش بالا باشه

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
امینو بیشتر مشکلاتو مشخص میکنه امینو رو برا همه نمینویسن مگر اینکه مشکوک بشن به مشکلی یا ریسکش بالا ...

ب من گفتن این دفعه حتما باید آمینوسنتز بدی

ریسک سقطشم بالاس

دیگه ببینیم خدا چی میخواد😥

2714
ب من گفتن این دفعه حتما باید آمینوسنتز بدی ریسک سقطشم بالاس دیگه ببینیم خدا چی میخواد😥

اگه رعایت کنی هیچ اتفاقی نمیفته اطراف ما خیلیا آمینو شدن ولی سقط نشدن خداروشکر

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..

سلام دوستان منم بچم رو توی ۳۷ هفتگی به دنیا اوردم و تو همون بیمارستان فوت کرد به خاطر هیدروسفالی.تو هیچ کدوم از آزمایش و سونو ها هم مشخص نشده بود و فامیلم نیستیم.بچم رو فرستادیم پزشکی قانونی ببینیم چرا اینجوری شده بود.خواستم ببینم چیزی مشخص میشه و به نظرتون من چیکار باید بکنم؟  

سلام سیتارا جان...

منم پسرم مشکل ژنتیکی داشت گفتن بیماری ذخیره چربیه شاید نیمن پیک باشه یا شایدم گوشه یه دکتر دیگه میگفت شاید گالاکتوزومی باشه... ازمایش گرفتن فرستادن المان هنوز جوابش نیومده .. اما پسرم زودتر رفت و مامانشو تنها گذاشت... 

من بعد 4 سال حامله شدم کلی منتظرش بودیم همه...

با شوهرم فامیل دور هستیم

اما بهمون گفتن دیگه نباید طبیعی باردار شم که بازم بچم مشکل دار میشه...

من میترسم باز باردار شم حتی با ازمایش و علم پزشکی...

به منم گفتن باید نوع بیماری تشخیص داده میشد و بعد اگه جنین بعدیت این ژن داشته باشه سقط کنی...

یعنی رسیدم ب ته دنیا..

سلام سیتارا جان... منم پسرم مشکل ژنتیکی داشت گفتن بیماری ذخیره چربیه شاید نیمن پیک باشه یا شایدم گو ...

الهی بگردمممم با تمام وجودم درکت میکنم هیییی خدا یادمه بچم که هنوز فوت نکرده بود و درد و رنجشو میدیدم بلند بلند میگفتم خدایا کجایی پس چرا این روزا تموم نمیشه خدا کمکت کنه عشقم غم فرزند سخته خیلی سخت انشالله زودی خدا یه بچه سالم بهت بده 😘😘😘😘

خیلی سخته خیییلی...

من عاشق بچه ام ولی نباید باردار شم...

نمیدونم چجوری ب زندگیم ادامه بدم

به فکر جنین اهدایی و تخمک اهدایی افتادم اما بازم میترسم ...

تو شهرستانم هستم از همه دکترا و مراکز خوب دورم..

2706