2726
عنوان

کسی خودش یا نزدیکانش مربی آموزش رانندگی هست اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14242 بازدید | 24 پست

حداقل باید دو سال از پایه دوت گذشته باشه و پایه یک داشته باشی.کلاسای راهورم برای مربیگری باید بری بعد کارت مربیگری بگیری متاهلم باید باشی.حداکثر هر دوره میتونی 5تا هنرجو داشته باشی و هر هفته که آزمون هست اونایی که افسر واسشون اضافه زده را میتونی ببری و اینکه اگه ماشین خودت باشه تقریبا جلسه ای بیست تومن و اگه ماشین آموزشگاه تقریبا جلسه ایی ده تومن.من پارسال توی آموزشگاه کار میکردم نرخای جدیدشا ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن داداش من رفت دوره های مربیگری و ... ولی فکر نمیکنم ربطی به پایه یک داشتن داشته باشه چون پایه یک واسه ماشینای سنگینه! ی مدت هم تو اموزشگاه رانندگی تدریس کرد ولی خب میگفت خیلی اعصابم خورد میشه و تو افتاب و گرما و سرما و ... باید بیرون باشی و تدریس واسه بعضیا مخصوصا سن بالا ها سخته و این چیزا یک سال اموزش داد بعدش منصرف شد ولی خواهرش خیلی ساله که مربیه رانندگیه و از شغل هم منصرف نشده- بستگی به روحیه و صبوری داره باید تو این شغل خیلی صبور باشی

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2728
زن داداش من رفت دوره های مربیگری و ... ولی فکر نمیکنم ربطی به پایه یک داشتن داشته باشه چون پایه یک و ...

دقیقا صبوری زیاد میخواد. من دخترعمه ام مربیه گواهینامش هم پایه دو هستش ،چه ربطی داره بکسی بخوای پراید اموزش بدی بری ماشین سنگین یاد بگیری

✅ ما از شما یک راننده حرفه ای می سازیم با جدیدترین متد و تکنیکهای نوین آموزشی ، 100% تضمینی (مبتدی تا پیشرفته)

🥇با مراجعه به پیج اینستاگرام آموزشی ما ، خواهید دید ،هنرجویانی که حتی امیدی برای راننده شدن نداشته اند ،   اکنون در مسابفات اتومبیلرانی دارای مقان و مدال هستند ، ما برای رزومه کاری خود نمونه کارهای بسیاری در اینستاگرام در اختیار عموم قرار داده ایم تا کاملا از تفاوت سطح مربیگری ما با دیگران آگاهی پیدا کنید و درج  آموزش حرفه ای در آگهی ما صرفا بازی با کلمات نبوده

✅ پیج اینستاگرام آموزش رانندگی حرفه ای :

Insta:driving.school1

✅تمام نقاط تهران

✅ تکنیکهای آموزش رانندگی سطح سه حرفه ای:

🔹️ابعاد خطی و نقطه زنی

🔹️تکنیکهای پیشرفته کلاج و کاملا علمی

🔹️تکنیکهای فوق پیشرفته فرمان

🔹️اسلالوم

🔹️تمرینات اضطرار

🔹️تمرینات واکنش سریع

🔹️کسب مهارت حرفه ای عبور از پیچ ها

🔹️تمرینات و تکنیک های ترمزگیری حرفه ای

🔹️رانندگی جاده ، ترافیک

🔹️انواع پارک و بهترین روش های پارک

🔹️شتابگیری درگ ،سبقت گیری صحیح و بموقع

🔹️تکنیکهای کامل دنده عقب و ....

✅ با ما ایمن و حرفه ای برآنید

پاسخگویی فقط تماس 09122138699

✅ ما از شما یک راننده حرفه ای می سازیم با جدیدترین متد و تکنیکهای نوین آموزشی ، 100% تضمینی (مبتدی تا پیشرفته)

🥇با مراجعه به پیج اینستاگرام آموزشی ما ، خواهید دید ،هنرجویانی که حتی امیدی برای راننده شدن نداشته اند ،   اکنون در مسابفات اتومبیلرانی دارای مقان و مدال هستند ، ما برای رزومه کاری خود نمونه کارهای بسیاری در اینستاگرام در اختیار عموم قرار داده ایم تا کاملا از تفاوت سطح مربیگری ما با دیگران آگاهی پیدا کنید و درج  آموزش حرفه ای در آگهی ما صرفا بازی با کلمات نبوده

✅ پیج اینستاگرام آموزش رانندگی حرفه ای :

Insta:driving.school1

✅تمام نقاط تهران

✅ تکنیکهای آموزش رانندگی سطح سه حرفه ای:

🔹️ابعاد خطی و نقطه زنی

🔹️تکنیکهای پیشرفته کلاج و کاملا علمی

🔹️تکنیکهای فوق پیشرفته فرمان

🔹️اسلالوم

🔹️تمرینات اضطرار

🔹️تمرینات واکنش سریع

🔹️کسب مهارت حرفه ای عبور از پیچ ها

🔹️تمرینات و تکنیک های ترمزگیری حرفه ای

🔹️رانندگی جاده ، ترافیک

🔹️انواع پارک و بهترین .....

پاسخگویی فقط تماس 09122138699

عزیزم من با ی مربی گرفتم به نام اقای رمضانی، خیلی خوب اموزش میده، اصلا هول نمیشی تو اموزشش، خیلی خوش اخلاقه، در ضمن اعتماد به نفستتو عالی میبره بالا، و مهمترین مزیتش اینکه بدون پدال یا با خودروی خودت از همون جلسه اول اموزش میده که باعث میشه ترست کامل از بین بره، خیلی هم دلسوزه، من خیلی از رانندگی میترسیدم که با ایشون کلاس برداشتم و واقعا فکرشو نمیکردم راننده بشم ولی الان براحتی رانندگی میکنم، خدا خیرش بده، شماره تماسشو براتون میزارم ۰۹۱۲۴۳۵۰۳۴۴