2726

چند وقته دوست دارم برم پایه یک بگیرم مربی رانندگی بشم ولی از حقوقش و سختیاش چیزی نمیدونم کسی هست کمکم کنه؟

اگه سکوت کنی همه چی خوب پبش میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درصدشو نمیدونم  

ولی دختر عموم هست کلی کلاس خارج از آموزشگاه داره  

ماشینشم تقریبا داغون میشه  چون همش باید دنده عوض بشه  

ولی در کل درآمدش خوبه 

چون ایشون بچه کوچیک نداره کلاس زیاد برمیداره

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
برا مربیگری باید پایه یک بگیریم.سال ۸۶پایه دو گرفتم

نه من مامانم مربیه با همون.گاهینامه خودش پایه 1 اخه مال ماشین سنگینه😑😑ولی کارت مربیگری بگیری خیلی دوندگی داره...سودشم بدک.نیست ولی ماشینت داغون میشه اصطلاک ماشین بالاست

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟

براي مربي رانندگي احتياجي به پايه يك نيست  رانندگي خودت بايد عالي باشه  بعدش هم بايد بتوني اتومبيل را از سمت راست هم كنترل  كني واسه اين بايد  اموزش ببيني   اعصابت هم قوي باشه   ديگه چه چيزهايي لازمه  نميدونم   از يه اموزشگاه رانندگي بايد سوال كني  در ضمن بايد فن بيانت هم خوب باشه  يه جوري توضيح بدي كه طرف متوجه بشه 

نه من مامانم مربیه با همون.گاهینامه خودش پایه 1 اخه مال ماشین سنگینه😑😑ولی کارت مربیگری بگیری خیلی ...

از هر کار آموز چقدر برا مامانت میمونه

اگه سکوت کنی همه چی خوب پبش میره
از هر کار آموز چقدر برا مامانت میمونه

اگر ماشين مال خودت باشه سي درصد اموزشگاه كمسيون ور ميداره بقيه را ميده به خودت اگر ماشين واسه اموزشگاه باشه  به مربي سي الي سي وپنج در صد ميدن 

2706