2410
2553
عنوان

باردارم. علایم زودهنگام

219 بازدید | 14 پست

سلام

من سن بارداریم 5 هفته و 3 روزه.

از دیروز معدم سنگینه. امروز صبح هم حالت تهوع داشتم. که با خوردن بیسکوییت هم رفع نشد.

سر بچه اولم بارداری راحتی داشتم. از هفته 8 حالت تهوع صبحگاهی داشتم که با یه تکه بیسکوییت که میخوردم رفع میشد. و دیگه هیچ مشکلی نداشتم.

نمیدونم چرا سر این بارداریم اینقدر زود علایم بروز کرده. معلوم نیست هفته های بعد به چه وضعی برسم   

همش فکر میکردم این یکی هم مثل قبلی میشه یا حتی راحتتر !

کسی تجربه نداشته؟ فکر میکنید دلیلش چیه؟ 

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بارداري دومم الان. از هفته شش شروع شد شديدد تا الان كه هفته ١٦ هستم😭😭😭

بارداری اولت اینطوری نبودی؟ وای یعنی تا هفته 16 ادامه داشته؟!

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
2720
بارداري ها با هم فرق داره. من سر دخترم ويارم اززهفته ٨ شروع شد خيلي شديد هم نبود. ولي الان پوستممم ك ...

آره شنیده بودم که ممکنه بارداری ها با هم فرق داشته باشه. من اصلا دوست نداشتم ویار شدید داشته باشم.. 

خدا کمکمون کنه

ان شاا... از این به بعد بارداریت راحتتر بشه

منم بارداری اولم خیلی خوب بود انگار نه انگار که باردارم راحت 😕

ولی تو بارواری دومم ویار شدید حالت تهوع شدید که میشینم گریه میکنم .ولی الان یه مدت خوب شدم 😁

قرص ویتامین بخور از خارجی هاش عالیه

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

2714
منم بارداری اولم خیلی خوب بود انگار نه انگار که باردارم راحت 😕 ولی تو بارواری دومم ویار شدید حالت ...

باید صبر کنم سه ماهم تموم شه ویتامین بخورم.

از کی ویارت کمتر شد؟

باید صبر کنم سه ماهم تموم شه ویتامین بخورم. از کی ویارت کمتر شد؟

سه هفته اس که ویارم خوب شده 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

منم فک میکردم دومی راحت تره  

از هفته پنجم شروع شده تا الان از وقتی چشممو باز می کنم تهوع دارم تا وقتی بخوابم، خیلی بی حال و بی اعصاب شدم

همه چی امتحان کردم فوقش نیم ساعت بهتر بودم

منم فک میکردم دومی راحت تره     از هفته پنجم شروع شده تا الان از وقتی چشممو باز می کنم ته ...

الان هفته چندی؟

2706