2703
2553

عشق اولم فرهاد مجيدي بود 

بعدش شادمهر عقيلي 

مورد داشتيم عاشق خداداد عزيزي بوده 🤣🤣🤣

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

توخط قرمز ولی یادم نمیادکدومشون؟عاشق پسرعمه مم بودم بعدش خیلی پشیمون شدم....یه مدتم عاشق پسرهمسایه مون بودم الان یادش می افتم ازخودم خجالت میکشم!!!راهنماییم عاشق دبیرعلوممون وپرورشی بودم....

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

عاشق گِل بازی ...زمان ما بچه ها این چیزارو نمیفهمیدن فقط بازی بلد بودیم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2714

من بچه بودم عاشق نشدم برعکس توهم داشتم همه عاشقمن 

تو عالم بچگی هم تصمیم داشتم هرکی ازم خواستگاری کرد بزنم تو گوشش😂😂

اییینقدر خودمو برای همه میگرفتم که نگو 

فکر میکردم همه پسرا کشته مردمن 😁 

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...
توخط قرمز ولی یادم نمیادکدومشون؟عاشق پسرعمه مم بودم بعدش خیلی پشیمون شدم....یه مدتم عاشق پسرهمسایه م ...

سروش گودرزی بود . منم یه مدت عاشق پسرعموم بودم بعد یه بار فال گرفتم نوشته بوو عاشق اشنایی هستید ولی اون فکر تخریب شماست همون لحظه عاشقی از سرم پرید مامانم میگه چقدر عاقل بودی بچه بودی الان خنگ شدی😂😂😂

مننننننن

خیلی فکر کردم فقط عاشق حیووونا مخصوصا گوساله کوچولو 😕😈😒

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706