2737
2734

سلام دوستان 

من 45روز پیش سقط داشتم خیلی دردناک با خونریزی شدید 

حسابی داغون شدم . از اون روز تا حالا لکه بینیم قطع نشده حتی یه بار هم پریود شدم بعداز پریود هم لکه بینی دارم 

سونوهم رفتم گفت رحمت تمیزه و چیزی نمونده 

کسی تجربه داره؟؟

این لکه بینی کی تموم میشه

لطفا برا سلامت نی نیم صلوات بفرستید. ممنون.این بارداری سومم هست دوتای قبلی سقط شدن

عزیزم دکترم واسه من هر هشت ساعت مفنامیک اسید تجویز کرده الان که یک هفته میگذره تقریبا پاک شدم تا دو سه روز پیش روزی یک لکه میدیدم که الان اونم نیست

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرمال نیست. برو دکتر چک کن . بگو برات آزمایش هورمونی هم بنویسه

من شهرستان هستم دکترم شیراز 

نمیتونم فعلا برم 

لطفا برا سلامت نی نیم صلوات بفرستید. ممنون.این بارداری سومم هست دوتای قبلی سقط شدن
2728
عزیزم دکترم واسه من هر هشت ساعت مفنامیک اسید تجویز کرده الان که یک هفته میگذره تقریبا پاک شدم تا دو ...

مفنامیک اسید رو بخاطر لکه بینی بهتون دادن؟؟؟

چندروز از سقطت میگذره 

ممنون 

مفنامیک اسید رو بخاطر لکه بینی بهتون دادن؟؟؟ چندروز از سقطت میگذره  ممنون

بله عزیزم برای تموم شدن خونریزی که البته من بعد از سقطم خونریزی زیادی نداشتم.الان یک هفته از سقطم میگذره

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

منم تا ۴ ماه بعد از سقط لک بینی داشتم فقط ۷روز بعد از پریودم پاک بودم دوباره لک می دیدم تا پریود بعدی بعد ۵ ماه درست شدم که همون ماه هم باردار شدم دکترم رفتم دو بار سونو دادم  رحمم تمیز بود ولی نمیدونم چرا اینطور بودم

👨‍👩‍👧
منم تا ۴ ماه بعد از سقط لک بینی داشتم فقط ۷روز بعد از پریودم پاک بودم دوباره لک می دیدم تا پریود بعد ...

عزیزم ممنون که جواب دادی 

میشه بگید دلیل سقطتون چی بود 

2738
عزیزم ممنون که جواب دادی  میشه بگید دلیل سقطتون چی بود

من سقط فراموش شده داشتم تو ۷ هفته ضربان قلب متوقف شد متاسفانه. یه سری آزمایش معمولی دادم البته کامل نبود که مشکل اعتقادی و ایمنی رو بررسی کردن که خداروشکر مشکلی نبود با این وجود دکتر بهت آسپرین داد

👨‍👩‍👧
 من سقط فراموش شده داشتم تو ۷ هفته ضربان قلب متوقف شد متاسفانه. یه سری آزمایش معمولی دادم الب ...

خداروشکر که الان بارداری  ان شاالله نی نی نازت سالم میاد بغلت

برا منم خیلی دعا کن 

من 13هفته رفتم سونوی سلامت با خوشحالی دراز کشیدم تا سونو بشم که متاسفانه بهم گفت 3یا 4 هفته هست که قلبش متوقف شده 

خیلی شوکه شدم هنوز هم تو شوک هستم 

لکه بینی هم که قطع نمیشه دکتر که رفتم گفت باید هپارین بزنم و آسپرین بخورم 

خداروشکر که الان بارداری  ان شاالله نی نی نازت سالم میاد بغلت برا منم خیلی دعا کن  من 13 ...

انشالله که شمام به زودی  یه نی نی خوشگل میاد تو دلت.دقیقا منم همینطور برای غربالگری رفتم گفت سه هفته ضربان متوقف شده.انشالا که دلت آروم بشه. این روزا سخته ولی میگذره. خدا صلاح دونسته پس کاریش نمیشه کرد. دوماه استراحت کن به امید خدا اقدام کن انشالا خدا تا آخر باهات باشه گلم. برای منم دعا کن تا آخرش به خیر بگذره عزیزم

👨‍👩‍👧
انشالله که شمام به زودی  یه نی نی خوشگل میاد تو دلت.دقیقا منم همینطور برای غربالگری رفتم گفت سه ...

قربونت عزیزم 

خیلی برات دعا میکنم 

تو هم منو دعا کن 

از ته دل