2737
2734
عنوان

خانوم هایی که مشکل سایز در سینه دارند...

| مشاهده متن کامل بحث + 286687 بازدید | 76 پست
پس دوباره میگم روغن زالو یا خراطین  ماساژ در خلاف جهت افتادگی - رو به بالا انقدر که جذب بشه و ...

من تازه شروع کردم اتفاقا خراطین اصل و زالو اصل از قزوین دوستم فرستاد استادش فقط اون اصل داره اینجور که گفت چون استادش فوق العاده ادم با سوادیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول شما هم از یه عطاری یه روغن خراطین بخرید و یه بادکش اگر جواب کوچیکی هم گرفتید عین من سرچ کنید و ب ...

یه نحوه ماساژ دقیق میگید من خودم از اپارات فیلم ماساژو‌دیذم 

سلام مامان یلدا لطفا به منم بگو روغن زالوتو از کدوم سایت خریدی؟خیلی گشتم روغن خوب پیدا نمیشه.و اینکه ...

من دوستم بزام فرستاذه از قزوین ب کرمان خراطین زالو باهمه گفت اصله اصله چون بهم گفت فقط استاد من داره و شاید یکی دوجای دیگه و اصلش اصلا پیدا نمیشه من دوشبه دارم استفادع میکنم امیدوارم نیجه بگیرم 

2738
تونستی راهی پیدا کنی؟!

ن بابا

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
بطفا توضيح بده

خوب طبیعی سینه که اندازه باشه لباس زیباتر دیده میشه ،حتی شکمم کوچکتر میشه ،حشکلی زن به سینه و باسنشه

ولی یه راه حل میدم جواب دهیش صد در صده دچون خودم استفاده گرم بینطیره

این پیج kerem.poost  خجم دهنده یسنه و باسن و چاقی صورت و‌.. داره تضمینی و عالی بدون عوارضه و مشاوره هم میده اینم شماره تماسشونه واسه مشاوره

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

2706