2726
عنوان

کیا از امام جواد حاجت گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 45940 بازدید | 47 پست
دیگه  هیچکس رو قبول ندارم  هیچکس

نه عزیز هیچوقت نا امید نباش...خدا بزرگه ... حتماً چیزی که از خدا میخوای به صلاحت نبوده که حاجت نگرفتی

صبر کن و نا امید نباش ان شاالله خودِ خدا همه چی رو درست میکنه🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الههم صل علی،علی بن موسی الرضا،به مدت چهل روز،روزی صدوده مرتبه

عزیزم اسم پسرتو محمد نزاشتی؟

حاجت بچه دارشدنتم از امام جواد گرفتی؟

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد
2728
اسم پسرم رادوین هست.خیلی نذرونیازکردم،ولی مطمئنم ازائمه حاجت گرفتم

نذر کردناتم بمنم میگی منم نذر کنم 

انشالله ک خوشبت شع بچت دامادیشو ببینی عزیزم

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد
نذر کردناتم بمنم میگی منم نذر کنم  انشالله ک خوشبت شع بچت دامادیشو ببینی عزیزم

اول محرم روروزه گرفتم به نیت بچه دارشدن.نذرکردم شش تاشیربدم روزعاشورابه بچه های کوچیک به یادحضرت علی اصغر.وخیلی نذردیگه....ازمن میشنوی حتمااول محرم روزه بگیر،حضرت زکریاهم برای بچه دارشدنش،اول محرم روروزه گرفته بود،که خدامژده فرزنددارشدن روبهش داد.شرحش تومفاتیح اومده.برات دعامیکنم عزیزم

میشه از امام جواد بخوایین امروز حاجتمو بده  دیگه بریدم آخر خطم

حاجتتو گرفتی؟

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
التماس دعا شدید دارم

سلام دوست عزیز شما با این روش انشالله ک حاجت گرفتین مگ نه؟

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2706