2733
2771
فقط با بابونه باید بخور داد عزیزم؟ بعد نسبت حنا و ماست باید چقدر باشه؟حنای بیرنگ؟چقدر سوال پرسیدم😊

پرپرجواب داد 

گل ختمی هم خیلی خوبه

فارغ از خود شدم ..از عشق نشد ..
من جواب میدم با اجازه.بابونه باشه بهتره ولی من هرچی دستم بیاد میریزم گلاب پوست لیمو گل محمدی.اندازشم ...

قربونت برم مرسیییی از جوابت😍😍😙😙😙حالا

واقعا بخور‌ تاثیری هم داره؟

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پرپرجواب داد  گل ختمی هم خیلی خوبه

مرسی عزیزمم😙😙😙

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊

بخور خیلی خوبه به شرطی که سریع بعدش اب سرد بزنی به پوست یا ماسک بزاری،چون بخور منافذپوست و باز میکنه برا جوش و چروک و...که مطمعنا عالیه من فقط برا لک شک داشتم که دوباره شروع میکنم ایشالا که همه مون نتیجه میگیریم

برای باردیگرمادرشدن،منتظر میمانم  
هرجا صحبته لک باشه من خودمو میرسونم خواهشا هرکی تجربه داره راهنمایی کنه

سلام عزیزم.

این تجربه شخصی خودمه.

حتما خیلی هم اسم محصولات ارایشی مراقبتی اوریفلیم و شنیدن... 

در موردش حرف خوب و بد زیاده که اونم بخاطر بی تجربگی مشاورینش و دادن مشاوره غلطه و دیگری هم محصولاتی ک انقضاش گذشته ک متاسفانه در ایران تاریخ ها زیاد دستکاری میشه.

من یکی از نزدیکانم وارد کننده و مشاور این محصولاته.وقتی تازه وارد این کار شده بود و هی من و نشتاق بخرید میکرد میگفتم بابا تبلیغه،چرته.

ولی الان خودم یکی از مصرف کننده های پر و پا قرصش ام. تنها برندیه ک مخقولات ضد جوشش وااااقعا پوست منو نجات داد،امید نداشتم پوست ام صاف و بدون جوش باشه اما با اوریفلیم شد.

برای دوستمم کرم ضد لکش و پیشنهاد دادم واقعا عالی بود، دویتم اصلا اهل مراقبت پوستی نبود،خیلی صورتش لک اورده بود و تیره و کدر بود،بعد ۳ماه مصرف کرم باورم نمیشد این همون پوست باشه،پوستش چند درجه روشنتر لک ها به کل رفته بودن ، عالی شد پوستش...

من تقریبا بیشتر محصولاتشو استفاده کردم،هم خوب داره هم بد  ولی ضدلک اش واقعا عالیه

فقط با بابونه باید بخور داد عزیزم؟ بعد نسبت حنا و ماست باید چقدر باشه؟حنای بیرنگ؟چقدر سوال پرسیدم😊

مارال جان درمورد بخور حسابی مطالعه کن و حتما از نوع پوستت مطمعن شو....

با توجه ب نوع پوستت بهترین بخور و انتخاب کن، چون مثلا بابونه رونمیشه ب همه پیشنهاد داد

این ماسکا همشون مقطعیه.زمان کوتاهی پوستتو خوب میکنه.اونم باید بلند مدت استفاده کنی. منکه تصمیم گرفت ...

عزیزم برای پدست همه چیز مقطعیه.☺

برای مثال نمیشه با یک دوره کرم ضد چروک توقع داشت تا سال ها پدست خوب بمونه،چون روند پیری پدست ک متوقف نمیشه!پس رسیدگی ب پدست هم نباید متوقف بشه،کسی ک پوستش لک داره دوره شش ماه کرم ضد لک و باید کامل کنه بعد از اون مصرف کرمش کم میشه،قطع نمیشه چون دوباره پوست لک میاره، غذا آفتاب ،شرایط هوایی شهرمون همه چی روی پوست تاثیر داره

عزیزم برای پدست همه چیز مقطعیه.☺ برای مثال نمیشه با یک دوره کرم ضد چروک توقع داشت تا سال ها پدست خو ...

حرف شما کاملا متینه.

ولی منظور من اینه ک میگن مثلا تخم مرغ بزنین.

این تخم‌مرغ واسه همون چند ساعت اول شفاف میکنه فقط..

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
حرف شما کاملا متینه. ولی منظور من اینه ک میگن مثلا تخم مرغ بزنین. این تخم‌مرغ واسه همون چند ساعت ا ...

خدایییش سفیده تخم مرغ امتحان کردم واقعا جداب میده، بعد چنذبار مصرف نتیجه رو میبینی،من الان حداقل هفته ایی یک بار سفیده تخم مرغ میزنم البته با ی عاااالمه وانیل ک خفه نشم😱

من پوستم چربه، ماسک عسل دارچین و ابلیمو هم میذارم خیلی خوبه

خدایییش سفیده تخم مرغ امتحان کردم واقعا جداب میده، بعد چنذبار مصرف نتیجه رو میبینی،من الان حداقل هفت ...

عه جدی؟ ینی استفاده کنم؟؟ 

چش چش😍😍

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
سلام عزیزم. این تجربه شخصی خودمه. حتما خیلی هم اسم محصولات ارایشی مراقبتی اوریفلیم و شنیدن...&n ...

مرسی گلم تا حالا استفاده نکردم اگه امتحان شده ست من حتما استفاده میکنم

برای باردیگرمادرشدن،منتظر میمانم  
2706