2737
2734
عنوان

گداخته ؟؟؟

4640 بازدید | 29 پست

سلام دوستان شما تو گداخته چیا میریزید ؟ میشه موادشو بگین؟

(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه اسم ترسناکی داره. مال کجاست؟چه جوریه

اینو قبل از بارداری یا زایمان یا تازه عروس ها درست میکنن البته در کل بدن رو گرم و تقویت میکنه 

(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 
2738

ما اینا رو میریزیم میخواستم دستورهای مختلفشو پیدا کنم هر جایی دستورشون با هم فرق داره انگار

زنجبیل، دارچین، زیره سیاه و سبز، فوفل، جوز، قرص کمر، خولنجون،میخک، هل سبز و سفید، زردچوبه ،خرما خرک ،نارگیل، هفت مغز

آخر پخت برای شیرینی خیلی کم شیره انگور میرزیم(ارد تفت میدیم با کمی زرد چوبه بعد روغن دست اخرم کل مواد بالا رو که آسیاب و مخلوط کردیم میریزم)

مغز بادوم درختی. بادوم هندی. پسته. گردو. نارگیل. خرما خرک. فندوق. کنجد. آرد. دارچین. زعفرون. نبات روغن گوسفندی و کمی آب 

عااااااالی میشه 😋😋😋

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
اینا رو یه جا بخوریم طوریمون نمیشه؟    

نه اینا پودر میکنیم البته اون ادویه ها مقدارسون کمتره در حد یه شیشه سس مایونز مثلا هر وقت می خواییم اردو تفت میدیم یه روغن میریزیم بعد چند قاشق از پودرش مخلوط میکنیم و اخرش شیره میریزیم

2706