2703
2553

سلام گلم عمه منم روز شنبه فهميديم سرطان سينه گرفته الان رفته پيش دكتر ناهيد نفيسي قراره فردا سينه ش رو بردارن خيلي براش دعا كنين ممنونم

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
سلام گلم عمه منم روز شنبه فهميديم سرطان سينه گرفته الان رفته پيش دكتر ناهيد نفيسي قراره فردا سينه ش ...

سلام عزیزم ما هم این روزای پراسترس رو ماه پیش گذروندیم.الانم دنبال کارای شیمی درمانی و پرتودرمانی هستیم که اونم پر از استرسه.

به عمه تون روحیه بدین و مدام باهاش شوخی کنین اینطوری راحتتر با این قضیه کنار میان.چیزی که مهمه تغذیه بعد از عمل و ورزش های مخصوص عمل ماستکتومی هستش،که به رفع ورم بعد از عمل خیلی کمک میکنن. خوردن آبمیوه های طبیعی مثل آب هویج، آب سیب، آجیل خصوصا بادام و گردو، مویز برای رفع کم خونی بعد عمل و پرهیز از مصرف شکر و فراورده های مربوط به شکر.

انشاالله خدا  همه این بیماران رو شفا بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مامانم سال ٨٦ داشت اگر تهران هستين پروفسور رافت عاليه

سلام میشه در مورد روند درمانشون توضیح بدین؟ خصوصا شیمی درمانی یا درمان های تکمیلی ای که بعد از عمل داشتن؟یا مرحله چند سرطان بودن؟خلاصه هر راهنمایی ای که به نظرتون میتونه مفید باشه.خیلی ممنون

سلام عزیزم ما هم این روزای پراسترس رو ماه پیش گذروندیم.الانم دنبال کارای شیمی درمانی و پرتودرمانی هس ...

مرسي عزيزم 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2720
سلام میشه در مورد روند درمانشون توضیح بدین؟ خصوصا شیمی درمانی یا درمان های تکمیلی ای که بعد از عمل د ...

عزيزم اولا كه ان شاالله خوش خيم و نياز نميشه

مامان من نسبت به بيماريش ٨ جلسه شيمي درماني شد ٤ جلسه اول حالت تهوع و بي حالي داشت و ٤ جلسه دوم استخوان درد هر ٢٠ روز يه بار ميرفت . بعد هم پرتو درماني شد يا همون اشعه درماني كه جاي غده رو با ليزر ميسوزونن كه هيچي حس نميكنه بيمار 

مامان من ٥ سال هم قرص خورد

ولي يه راهنمايي اگر خدايي نكرده سرطان بود از دكترش بخواين رحمش رو هم برداره چند سال بعد در همه موارد رحم و تخمدان رو هم درگير ميكنه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
آحه با سونو چطور كفت عمل منم توده داشتم پاتولوژي رفتم اول گفتن خوش خيمه

تو سونو نوشته بود مشکوک به بدخیمی ولی دکتر سونو خیلی با تجربه و ماهره و میگفت قبلا از نمونه برداری میگم و مطمئنم بدخیمه.رفتیم نمونه برداری بعد از یه هفته گفتن بدخیمه و باید سریعا عمل بشه.

2714

چن ماه پیش خالم یه توده ای تو سینه اش بود احتمال میدادن که 90%سرطانه ولی واسه اطمینان باید نمونه برداری میکردن بعد نمونه معلوم شد که خداروشکر سرطان نیس عفونته 

الهی به امید خودت نه بنده های نه بنده های بی خودت
چن ماه پیش خالم یه توده ای تو سینه اش بود احتمال میدادن که 90%سرطانه ولی واسه اطمینان باید نمونه برد ...

خداروشکر مورد خاصی نبوده.

مادرم دارن روزهای شیمی درمانیشون رو میگذرونن.

التماس دعاااااا

خداروشکر مورد خاصی نبوده. مادرم دارن روزهای شیمی درمانیشون رو میگذرونن. التماس دعاااااا

ایشالا که دوباره سلامتیشونو به دست میارن به خدا توکل کنین نذر بگین

الهی به امید خودت نه بنده های نه بنده های بی خودت
2706