2733
2734
عنوان

پریدن شیر تو گلو

| مشاهده متن کامل بحث + 3738 بازدید | 20 پست
چجوری بفهمم شیرم مغز داره منظورم اینه که نیاز بچه رو تامین میکنه؟مامانم این وسطا بهش شیر خشک هم میده ...

بستگی به تغذیت داره، اگه بچت آلرژی نداره خرما بخور، آبگوشت، حلیم و این طور غذاها انرژی زاست

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

ای جونم..

قلفونشسش

موقعی که شیر میپره.گلوش..بین دو ابروشو بمال.

سر سینتو محکم بگیر..شیر کم کم رد شه.

بزار بخوره..حتما هول میکنه..بچه.

تو بغلت سرشو بالا بگیر..

کم کم دستت میاد..ابگوشت و کله پاچه و قلم و اینا بخوری شیرت مقوی میشه.بادوم مغز..مشخصه دیگه.هرچی بخوری میره تو شیرت

بیایید نوستالوژی ترین تاپیک دنیا:-D:-D:-D:-Dهمینجا..بزنید روش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری بفهمم شیرم مغز داره منظورم اینه که نیاز بچه رو تامین میکنه؟مامانم این وسطا بهش شیر خشک هم میده ...

اگه چیز مقوی میخوری مطمعن باش مغز داره

فقط چند دقیقه اول شیردهی آبه بقیش غذا

پس تا نی نی خودش سینه رو پس نزده از دهنش نکش چون هنوز سیر نشده اجی

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
2731

دوستان من يه گروهي تشكيل دادم و با دوستام كه بچه هامون ٢ سالشونه ميخوايم از تجربياتمون بگيم و كسي سوالي داشته باشه جواب بديم هر كي ميخواد بياد پي وي لطفا درخواست دوستي بده

I'll love you forever,I'll like you for always,As long as I'm living

وای الهی من بچه ام شیر میپرید گلوش شیرم زیاد بود چند روزه بود که اولین بار این طوری شد بچه کبود شد نفسش بالا نمیومد دیگه من ترسیدم اگه کسی پیشم نبود بهش شیر نمیدادم تا 9ماهگی کارم همین بود هر روشی رو هم امتحان کردم شیر نپره

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو