2703
2553
عنوان

پریدن شیر تو گلو

3727 بازدید | 20 پست

دلم واسه پسرم میسوزه طفلی موقع شیر خوردن نمیدونم خودش تند میخوره یا شیرم تند میاد که شیر میپره تو گلوش بیچاره زهرش میشه شیر خوردن.راهی هست اینجوری نشه؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زاویه بغل گرفتنتو تنظیم کن شیب باشه کامل افقی نخوابه

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2456
آره هنوز یاد نگرفتم چطور بغلش کنم ولی این شیبو میدم 

از یوتیوب فیلم شیر دادن و لچ شدن دهنش رو ببین، از دکترش هم بپرسی خیلی بهتره

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2714
نریز دور بده بهش بخوره اجی😀

تا خودم نکشم سینمو ول کن نیست انقدر میخوره تا بخوابه بااینکه تند شیر میاد بعدشم نصفشو بالا میاره.

از یوتیوب فیلم شیر دادن و لچ شدن دهنش رو ببین، از دکترش هم بپرسی خیلی بهتره

باشه اینم فکر خوبیه اصلا به ذهنم نرسید

چجوری بفهمم شیرم مغز داره منظورم اینه که نیاز بچه رو تامین میکنه؟مامانم این وسطا بهش شیر خشک هم میده میگه میترسم شیرت همش آب باشه

چجوری بفهمم شیرم مغز داره منظورم اینه که نیاز بچه رو تامین میکنه؟مامانم این وسطا بهش شیر خشک هم میده ...

ممنون میشم اگه کسی این جوابمو بده

اصولا شیر زیاد میاد ک بچه مجبور میشه تند بخوره و بعد ب سرفه میفته پسر منم وقتی دیدی سینت خیلی سنگینه قبلش یکمی بدوش...اون یکی سوالتو نمیدونم چون خودمم نمیدونم شیرم جون داره یا ن😑

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐
2706