1619
1605
عنوان

پریدن شیر تو گلو

859 بازدید | 20 پست

دلم واسه پسرم میسوزه طفلی موقع شیر خوردن نمیدونم خودش تند میخوره یا شیرم تند میاد که شیر میپره تو گلوش بیچاره زهرش میشه شیر خوردن.راهی هست اینجوری نشه؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

زاویه بغل گرفتنتو تنظیم کن شیب باشه کامل افقی نخوابه

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

1522
آره هنوز یاد نگرفتم چطور بغلش کنم ولی این شیبو میدم 

از یوتیوب فیلم شیر دادن و لچ شدن دهنش رو ببین، از دکترش هم بپرسی خیلی بهتره

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
نریز دور بده بهش بخوره اجی😀

تا خودم نکشم سینمو ول کن نیست انقدر میخوره تا بخوابه بااینکه تند شیر میاد بعدشم نصفشو بالا میاره.

از یوتیوب فیلم شیر دادن و لچ شدن دهنش رو ببین، از دکترش هم بپرسی خیلی بهتره

باشه اینم فکر خوبیه اصلا به ذهنم نرسید

8

چجوری بفهمم شیرم مغز داره منظورم اینه که نیاز بچه رو تامین میکنه؟مامانم این وسطا بهش شیر خشک هم میده میگه میترسم شیرت همش آب باشه

چجوری بفهمم شیرم مغز داره منظورم اینه که نیاز بچه رو تامین میکنه؟مامانم این وسطا بهش شیر خشک هم میده ...

ممنون میشم اگه کسی این جوابمو بده

اصولا شیر زیاد میاد ک بچه مجبور میشه تند بخوره و بعد ب سرفه میفته پسر منم وقتی دیدی سینت خیلی سنگینه قبلش یکمی بدوش...اون یکی سوالتو نمیدونم چون خودمم نمیدونم شیرم جون داره یا ن😑

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐
1641
چجوری بفهمم شیرم مغز داره منظورم اینه که نیاز بچه رو تامین میکنه؟مامانم این وسطا بهش شیر خشک هم میده ...

بستگی به تغذیت داره، اگه بچت آلرژی نداره خرما بخور، آبگوشت، حلیم و این طور غذاها انرژی زاست

ای جونم..

قلفونشسش

موقعی که شیر میپره.گلوش..بین دو ابروشو بمال.

سر سینتو محکم بگیر..شیر کم کم رد شه.

بزار بخوره..حتما هول میکنه..بچه.

تو بغلت سرشو بالا بگیر..

کم کم دستت میاد..ابگوشت و کله پاچه و قلم و اینا بخوری شیرت مقوی میشه.بادوم مغز..مشخصه دیگه.هرچی بخوری میره تو شیرت

بیایید نوستالوژی ترین تاپیک دنیا:-D:-D:-D:-Dهمینجا..بزنید روش

اگه چیز مقوی میخوری مطمعن باش مغز داره

فقط چند دقیقه اول شیردهی آبه بقیش غذا

پس تا نی نی خودش سینه رو پس نزده از دهنش نکش چون هنوز سیر نشده اجی

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

دوستان من يه گروهي تشكيل دادم و با دوستام كه بچه هامون ٢ سالشونه ميخوايم از تجربياتمون بگيم و كسي سوالي داشته باشه جواب بديم هر كي ميخواد بياد پي وي لطفا درخواست دوستي بده

I'll love you forever,I'll like you for always,As long as I'm living
1628