2733
2734

سلام 

دوستان دیگه کلافه شدم و اعتماد بنفسم ازدست دادم سینه هام داغون شد روز به روز داره اب میشه متاسفانه ژنتیک اینجوری بودم بعد از دوبار شیردهی داغون شد 

الان دیگه تصمیم جدی گرفتم یه فکری کنم اول با ورزش یا دارو اگر راه داره 

لطفا راهنمایی کنید 

نظرتون در مورد روغن خراطین چیه ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روغن خراطین شنیدم حجیم دهنده و برگشت ناپذیره  

اونوقت سفت هم میشه؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

روغن خراطین شنیدم جواب میده

ماساژ با روغن بنفشه هم خوبه ولی اصل باشه

روزی چندبار هرکدام ۳۰ثانیه با یخ به صورت دورانی ماساژ بده

ورزشم برو بدنسازی

انشاالله جواب میگیری

نهایتا دیگه پروتز

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊

👌 آموزش حرکات یوگا برای سفت شدن سینه

🔴بانوان بخصوص خانمهای شیرده با این حرکات میتوانند از افتادگی سینه پیشگیری کنند

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

معجزه #نخل اره ای برای بزرگ و سفت شدن سینه

از دیگر گیاهان دارویی پر طرفدار برای رشد سینه ها نخل اره ای است. با این که هنوز دقیقا روشن نیست،  علت اثرات  بزرگ کردن سینه این گیاه  ناشی از مواد مغذی گیاهی و اسیدهای چرب آن است که موجب تحریک بافت سینه ها شده و ظاهر و اندازه ی سینه هایتان را بهبود می بخشد.

نخل اره ای در بازار به شکل کپسول خوراکی ، قرص یا چای موجود است.

روزانه  دو یا سه فنجان چای نخل اره ای را به مدت چند ماه استفاده کنید

2738
2706