2733
2764

چیکار کنم عکس نمیدم شناسایی میشم فقط بگید یکی ک زشته چیکار کنه بچه ها هزینه عمل ندارم از دکتر پرسیدم برا عمل بینی گف 120 تومن ندارم ک بدم واقعن بخامم جم کنم با این حقوقای پایین چند سال طول میکشه گاهی ب مامانم گله میکنم چرا دنیام اوورده اخه چهره ی مامان بابام‌خوب نیس و داداشمم طفلکی زشته همیشه حسرت پسرای خوشگل حتی معمولی میخوره و خیلی توسط دوستاش مسخره شده راستش منم از کوچیکی خیلی بابت قیافم مسخره شدم یادمه دوستام منو تو گروه بندی کلاسی راه نمیدادم و ....خیلی موارد مسخره زیاد داشتم بگم ی طوماری میشه خلاصه اعتماد ب نفسم زیر پا له شدس خیلی داغون بعد ی مدت ی آقایی بهم نزدیک شد منم ک همه ازم بدشون میومد وقتی این اقا بهم محبت کرد خیلی سمتش کشیده شدم و فجایعی رخ داد ک تکرار نمیکنم خلاصه میخام بگم اعتماد ب نفس خیلی مهمه از نون شب واجب تر وگرنه مثل من میشید ی بار خودکشی کردم زنده موندم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر عمه م عمل کرده ۲۵ تومن تهران

اتفاقا بینیش گوشتی هم بود

۱۲۰ چخبره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اشنامون چند وقت قبل ۳۰_۴۰ عمل کرد ،۱۲۰ خیلیهههه کجا رفتی

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چ عملی ۱۲۰ تومنهمردم تو خرج ددمان بیماری موندن، شما از نداشتن پول عمل ناراحتی؟

کاش بیمار بودم بجای زشت واقعن کاش بیمار بودم 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2706