2733
2764

بچه ها من باردارم و تو ۹ ماه هستم و تقریبا آخرای بارداریمه ، با شوهرم اینجا غریبیم و کسی رو نداریم . واسه زایمانمم می‌خوام برم شهر خودمون پیش خانوادم ، مامانم میگه من سختمه بیام تو بیا ، بعد قضیه از این قراره که پسر همسرم که از ازدواج قبلیشه پیام داده می‌خوام الان بیام بمونم تا خواهرم به دنیا بیاد ، تو تاپیک های قبلیم توضیح دادم اصلا شرایط مساعدی ندارم بخدا امروز دکترم وزنم کرد شده بودم ۱۱۵ کیلو و به زور راه میرم و از شدت گر گرفتگی تو خونه کاملا لختم و فقط بخوام برم دکتر و سونو لباس می‌پوشم ، استراحت نسبی ام هستم ، بعد من به مادر این بچه پیام دادم که اگه امکانش هست پسرتو بعد زایمان من بفرست وقتی از شهرمون اومدم مامانش خیییییییییییلی بهش برخورد وگفت دیگه هیچ وقت نمی فرستمش بیاد ، بعد شوهرم شغلش ی جوریه که الان تابستون درآمدش عالیه ولی زمستون هیچی تقریبا درآمد نداره ، زمستون امسال خیییییلی سختی کشیدم بخدا پول نداشتیم نون بخریم پول کرایه ماشین نداشتم برم دکتر پول ویزیت دکترمو از بابام و داداشم می‌گرفتم شوهرمم به شدت یعنی خیلی ها ولخرجه ، الان که درآمدش خوبه من دارم پس انداز میکنم تو کارت خودم واسه زمستون که دیگه سختی نکشیم حالا شوهرم میگه وقتی رفتی واسه زایمان خونه مامانت من پسرمو میارم ، کارت پوله رو میدم دستش خودش بره رستوران غذا بخره آخه خودش هم صبح تا شب سره کاره 

یادمه 

خب!

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قول یکی از کاربران،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متعهد به قلبم👈🏻💞 «یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ. ❤️اهل سنتم❤️☘️ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷                                                                             خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بعد من مخالفت کردم گفتم آخه بچه صبح تا شب تنها باشه چکار کنه ؟؟ بعد اینکه این پول رو بخدا از همه چیم زدم که جمع کردم گذاشتم واسه زمستون مون ، گفتم وقتی من اومدم بگو بیاد که هم خودم هم باشم تنها نباشه هم خواهرش رو ببینه هم خودم غذا درست میکنم

عجب

بگو زمستون پول پوشک و شیرخشک از کجا میخوای بیاری؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

۴ عزیزم خودت داری مادر میشی اون بچه که داره میاد پیش شما هیچ گناهی نداره اونم بین پدر مادرش گیر کرده سعی کن درکش کنی

گذشته فریبم داد حال عذابم میدهد ازآینده وحشت دارم ...اما به خدا امید دارم 💚

عزیزم ول کن الان باید ب چیزای دیگ فکرکنی

دل مرنجان که ز هر دل ب خدا راهی هست🌸              ای کاش بدونیم پشت این کاربریا کسایی هستن ک ممکنه با حرف ما دلشون بشکنه پس یادبگیریم ب موقع و ب جا صحبت کنیم و مواظب حرفامون باشیم ممنونم❤
2706