2733
2734
عنوان

تقویت مژه سریتا رو کسی امتحان کرده؟

222456 بازدید | 100 پست

سلام دوستان...کسی تا حالا تقویت مژه سریتا رو امتحان کرده... واسه پرپشت شدن مژه میخام بخرم اما مطمعن نیستم اخه از یه فروشنده لوازم ارایشی پرسیدم خیلی تعریفشو داد...نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارایشگرم برای ابرو میگفت خرگوشک و رزماری استفاده کنین.

یه تحقیق کن ببین برای مژه هم میشه استفاده کرد.

من سریتا ابروشو استفاده کردم تقریبا راضی بودم.

به حرف فروشنده ها هم گوش نده هیچ بقالی نمیگه ماستم ترشه.

البته انصافا سریتا خیلی محصولات خوبی داره.

از لوازم ارایش و بهداشتی ها نگو که دلم خونه میری یه کرم داروخونه بخری میخوان ده تا کرم دیگه هم بکنن به زور تو پ ... ادم. از سر تا پای ادم ایراد میذارن که بگن شما احتیاج به فلان کرم و شامپو داری من که تازگیها از یه جای مشخص خرید نمیکنم هر دفعه یه جا میرم که نخوان بهم گیر بدن بیا اینم ببر اونم ببر.

تجربه ثابت كرده به حرف فروشنده لوازم آرايشي اصلا نميشه اعتماد كرد 

اخه فروشنده اش واقعا محصولات خوبی رو عرضه میکنه قبلا از لوازم ارایشی هاش استفاده کردم عالی بودن اما واسه تقویت مژه زیاد اطمینان ندارم😊

ارایشگرم برای ابرو میگفت خرگوشک و رزماری استفاده کنین. یه تحقیق کن ببین برای مژه هم میشه استفاده کر ...

مچکرم عزیزم...راستش خرگوشک رو نشنیده بودم ...رزماری رو اتفاقا شنیدم میگن خوبه امتحانش میکنم ...بازم ممنون

2738

👍👍

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

باسلام خدمت دوستان عزیز من یکسال پیش کاشت مژه موقت کردم و متاسفانه بعدازمدتی مژه هام به شدت ریخت ازهرکسی مشورت میگرفتم نسخه شو اجرا میکردم یعنی باور نمیکنید چه چیزهایی و امتحان کردم ولی نتیجه نداد تا اینکه یکی ازدوستانمو دیدم که مژه های پرو خوشگلی داشت وقتی مشکلمو گفتم محصول تقویت مژه سریتارو معرفی کرد منم با ناامیدی شروع به مصرف درست و مدام کردم بعد یکماه متوجه شدم مژه هام تغییرکرده حالا بعد سه ماه کاشکی میدیدین عااااالی شده جوریکه هرجا میرم فکر میکنن کاشت کردم و خوشبختانه به سه نفردیگه معرفی کردم اوناهم نتیجه عالی گرفتن تضمینی استفاده کنین ولی خواهشا مثل من مرتب و بدون وقفه هرشب استفاده کنین 100% نتیجه میگیرین     

2706