2726
عنوان

وابسته شدن مامانم به بچم

544 بازدید | 15 پست

من واسه زایمانم اومدم خونه مامانم.الان یه ماهه زایمان کردم مامانم بدجوری به بچه وابسته شده حالا که میخوام برم خیلی براش ناراحتم غصه بخوره.راهمونم دوره از هم 

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

نوه شیرینه. همه نوشونو دوست دارن. کاری نمیشه کرد. بالاخره باید بری خونتون. سعی کن زودتر بهش سر بزنی.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بیشتر از یک ساله که طبقه پایین خونه مامانمم چجوری میخوام برم خدا میدونه، بالاخره که یه روز خونه میخریم  

کاش پولمون نرسه  

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

الان علم پیشرفت کرده بابا.هی عکس و فیلم ازش بفرس براش.تماس تصویری بگیر مامانت ببینه خوشحال شه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

هر چند وقت یه بار میری پیششون؟ منم دورم ازشون.مامان منم به دخترم خیلی وابستس همچنین دخترم.ولی چه میشه کرد.

تو رو خدا راه دور ازدواج نکنید😣😣😣😣

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
هر چند وقت یه بار میری پیششون؟ منم دورم ازشون.مامان منم به دخترم خیلی وابستس همچنین دخترم.ولی چه میش ...

دوسالی که ازدواج کردم خردادو دی واسه امتحان دانشگام میرفتم با عید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...
2706