2733
2764
عنوان

پیرو تاپیک تا حالا از شوهرت سیلی خوردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 107 پست
جالب بود. اونم عین بز نگاه میکنه لابد🙄

خب اون دستش سنگنیتره میدونه زنش شوخی میکنه دلش نمیاد بزنه و درکل مردا از شوخی زناشون خوششون میاد

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=344017223]نه میره تو دستشویی یا حمام قسمم میده نزنم اشتباه 

مرد باید یکم مردونگی داشته باشه که بتونه از خونوادش مراقبت کنه نه کتک خوره زنش باشه مثل بچه !

و زندگی ای که توش احترام نباشه چه فایده 

😐 چیکارکنم خو برو بکشش بعدا ک دلش زده شد میفمی چیکارکردی الا داغیاون اشتباه کرده یکی زده یکی خورده ...

ببخشیدا ولی همیناقا اگه یه روز توخونه حرف نزنم و ساکت یه گوشه بشینم صدبار میاد میگه چیشدا مریضی برچی ساکتی پس تقصیر خودشه  شروع کننده ست

کلثوم اکبری هستش ساکن ساری

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
نه چون اون خودش شروع میکنه موهامو میکشه گوشامو میکشه میزنه تو صورتم منم دو سه بار میگم نکن بار چهارم ...

بعد من باهاش قهر میکنم محلش نمیذارم مظلوم نگام کنه آشتی میکنم😅😅نامزدیم البته

(این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))🌱تایپکای قبل از ۱۴۰۳/۴/۹ رو گردن نمیگیرم😂)
2706