2733
2764

خدایی چه واکنشی داشته باشم الان😐

به مادرشوهرم گفته چرا فلانی با پسرا میشینع و گرم میگیره  با وجود اینکه اینطور نیست

وقتی با خانواده شوهرم بیرون میریم   خب شوهرم اینا 5 تا برادر هستن   زمانی که با فامیلاشون هستیم  با پسر خاله هاش اینا میشینن پاسور یا حکم یا تخته بازی میکنن  منم در کنار شوهرم میرم بازی

یا مثلا وقتایی که تو منطقه ازاد یا باغ هستیم  یکم موتور سواری میکنم   یا با برادر شوهرم ک همسن خودمه پلیستشن بازی میکنم

خب هر کسی یه جور بهش خوش میگذره

جاری هام فامیل هستن  دختر عموها و دختر خاله شوهرم هستن  میشنن با مادرشوهرم و مادراشون و عمه ها و خاله ها  غیبت میکنن  من واقعا از جمع اونا خوشم نمیاد  کسی رو هم نمیشناسم  من غریبم و تازه وارد

20 سالمم هست   از بچگی تو محیط پسرونه بزرگ شدم 

به نظرتون چه واکنشی داشته باشم    

میخام مسقیم به عمش بگم چرا فلان حرفو زدی😐 

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

کاش اول قبل ازدواج یک سری قواعد رو یاد بگیرید و بعد ازدواج کنید! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

منم دقیقا مثل توام حرف زیاده توجه نکن 

منم با رفیقای شوهرم باهم هر چند وقت میریم باغ صرفا بازی و خوشگذرونی هیچ چیزیم نیست واقعا ولی خب حرف زیاده دیگه 

سخت نگیر! مجازی محل استفراغ  هرنوع افکاره ..

فامیل شوهر رو ول کن باهاشون یازی نکن ولی حدو حدودم رعایت کن ولی من خودمم بازی کردنی شوهرم باادمای مورد اعتمادش مثل خواهرزاده هاش میرم بازی میکنم

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤

ول کن یه گوشتو کن در یه گوشتو دروازه قوم شوهر حرف مفت زیاد میزنند

فقط به شوهرت بگو که عمش این حرفو زده همین دیگه پی شو نگیر...

اونا ببینم تو اهمیت نمیدی خودشونم بیخیال میشن

اگر من بودم همشونو میشستم که هیچ مرده شوری دیگ نشورتشون..😒اینجور جمع ها اگر یبار توروشون وای نسی واسه همیشه غیبتت میکننن وجگرتو له میکنن بزار ازت حساب ببرن..

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
تجربه شخصی منتوی‌جمع هایی که افراد با سن بالا هست پیش خانم ها باشبرای خودت بد میشه بعدهامن تجربه خیل ...

اخه حوصلم سر میره

میشینن راجب شنبلیله و گیشنیز و اسطوخودوس حرف میزنن😬😬

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
2706