2733
2764

شما هم تابستونا کلا در حال دوش گرفتن و لباس شستن هستید؟ 

خسته شدم دیگ بخدا

هر روز هر روز لباس میشورم  شده روزی دوبار دوش میگیرم  میرم بیرون یه خانوم رد میشه بوعرق میده  من به جاش سریع میام حمام😐😐

از دانشگاه میام  باید برم دوش بگیرم  بعد برم سر کار   وسطش مانتو هم بشورم😐

حس میکنم هیچ کس مث من این مکافات نداره

شاید من وسواس شدم  تا بوی شامپو ندم ارامش ندارم

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

الان یکی میاد سورملینا تبلیغ می‌کنه 

سن زیر 25 سال نه لایک م کنه نه ریپ بزنه ، اگه فحش دوست داری میتونی این قانون منو نادیده بگیری 🌟🌟کانکت یار از بازار دانلود کن ، این کد بزنa645195🌟🌟 اولین کاربرم با بیش از 100 اکانت ، سه تا از تاپیک هات همزمان گزارش بزنم خودت هم دود میشی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وسواس داری

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2768

منم روزی دوبار دوش میگیرم ظهر  قبل سرکار رفتن و شب بعد برگشتن به خونه البته شب فقط بدنم آب میزنم .. لباسشویی هفته دوبار میزنم 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

مصرف اب شما خییلی بالاست 

توجه داشته باشید که خشکسالی داریم  کمتر اب مصرف کنید 

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

دیگه نه دراین حد اما یه روز درمیون باید برم نرم دیوونه میشم 

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706