2733
2764
عنوان

دامادمون بهم دشمنی میکنه میگه میرم ب نامزدت میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 58 پست
یا خدااااا چه داماد خاله زنکی. مطئنی این اول تورو نمی‌خواست؟ این همه گیر دادن عجیبه. عذرخواهی نکن. ب ...

ن منو ندیدهبودن

در کل روانیه نمیدونم چرا اینجور میکنن

تو پاگشام آبجی ایما هم دعوت بودن فکرکن پیش اون همه مهمون ساعت۹ونیم بعد شام پاشن برن خونشون.

ن ب من خداحافظی  کردن ن با نامزدم

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

حالا من یه چیزی بگم پراتون بریزهیکی از اشناهامون دخترش عروسی میکنه بعد داماده مخ خواهرزنشو که اون مو ...

یا خدااا🥺🥺🥺چقدر بد خدا بکشه همچین مردایی رو 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....

من بودم معذرت خواهی نمیکردم

بهتر ک نیان عروسی چون بیان هم باز یه خاطره بد مثل خاستگاری برات میمونه

و اگر من بودم ب شوهرم میگفتم چون حس میکردم آدم نیست از اتاق بیرون نمیومدم الان عقده کرده بخاطر اون موضوع..الحق که خوب شناختمش

و اینجوری توطئه اونا هم خنثی میشد😄

چقدر دختره نادون بودهمرد که بدش نمیاد یکی بهش چراغ سبز نشون بده

اره واقعا ۱۶ ۱۷ سالم کم نیست 🥲 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
بره بدرک بابا😐اگه معذرت خواهی کنی میکشمتااا نیان عروسیت بهتر دوماد ما میاد خونمون منم نمیرم ۹۰ درصد ...

من عمرا معذرت خواهی کنم 

ولی خس میکنم داره بهونه میکنه طلاق بگیرن منم نمیخوام زندگیشون خراب بشه بندازن تقصیر من واقعا موندم

این دیگه چه نر احمقیه 

عذر خواهی نکنیا ، خودت و غرورت از همه چی مهمتره

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love

ببین الان آتو دستشون نده 

به نظرم یه پیام بده و توضیح هم بده فقط ننویس ببخشید که بعدا از اون پیام سواستفاده نکنن 

مثلا بنویس 

سلام. فکر می‌کنم برای  شما سوتفاهم شده وقتی شما به خونه ما میومدین چون من درس داشتم تو اتاق میموندم وگرنه از آمدن خواهرم و شما به خونمون خوشحال میشدم به هر حال اگه شما و خواهرم ناراحت شدین عذر میخوام 

پشمااام  نه از دومادتون از خواهرت  

حیف خاهری ک تو داری ، جای اینکه ذوقتو بزنه   حسودیتو میکنه

خواهری ک توی خاستگاری نمیاد بیرون   اصلا روش حساب باز نکن 

بهش هم بگو به شوهرم هر چی میخایین بگین فقط شخصیت خودتون رو دارید نشون میدین 

اصلااا کوتاه نیا 

اگرم شوهرت چیزی پرسید بگو  دومادمون و خاهرم تو رو دوست دارن فقط یکم روحیاتشون با ما فرق داره و گرنه ذاتشون خوبه 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706