2733
2771

دیشب یه تاپیک گذاشتم هر کی هرچی خاست گفت البته تقصیر خودمه که کامل ماجرارو نگفتم به این شوهر خاله بنده خدا گفتیم تو سر درمیاری از فلان چیز برای ما پیدا کن اینم گفت باشه ماهم به فرض اینکه پیدا کردنش چندروز طول می‌کشه و تا اونموقع پول تو جیبمون تکمیل میشه پیش رفتیم یدفه فرداش زنگ زد که پیدا کردم دارم میارم از رفیقم خریدم پولشو تسویه کنید جمعه آورد گفتیم ما که پولمون کامل نیس ولی یمقدارشو الان بگیر گرفت رفت دوباره بهدظهر زنگ که پولو بدید دوباره توضیح که آقا ما فکر می‌کردیم طول می‌کشه تا پیدا کنی همیشه اینجور بوده فردا میدم باز شنبه یمقدار که داشتم و واریز کردم زنگ و پیام پشت هم به منو مامانم که چرا نمیزنید پولو قرض کنید خودتونو بفروشید ولی هرجور شده پولو بدید فلان (اینم بگم اینجور معامله در شأن من نیست کار مادرجان بود که پر منو گرفت)خلاصه دیشب آخر شب واریزش تموم شد اما هنوز ول نکرده 

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌

این آقا این وسط نزدیک سه میلیون سود و شیرینی گیرش اومد 

که ما همون جور که علاقه داره ما ندونیم خودمو زدیم به ندونستن

واریزی رو هم مشتریم زده ازش مطمعنم منتها رسید هنوز نتوانسته بده این داره از ساعت هفت صبح خودشو داره پاره می‌کنه 

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگید پشیمون شدیم پولو پس بده

چی بوده حالا؟

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

خب  کاملا حق داره .شما پولتونو کامل میکردید بعد میگفتین.یا بهش میگفتید چه زمانی پولتون جور میشه اونموقع تهیه کنه واستون.

بلاخره میرسیم به اونجایی که صائب میگه آرامش است عاقبت اضطراب ها...🌱

ای کاش همون لحظه که گفت آوردم میگفتین نمیخواییم باید خودمون صاحب جنس رو ببینیم 

یا ما اول باید با صاحب اون جنس حرف بزنیم و شرایط مون رو بگیم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
بگید پشیمون شدیم پولو پس بدهچی بوده حالا؟

نمیتونم تو فکر کن یچیز عادی که همه استفاده میکنیم رو قرار بود باکیفیاشو برای تولید پیدا کنه 

خوب مگه پیامک نمیرا براش

پایا یا ساتنا کرده مشتری دیر انگار به حساب نشسته نمیگه دوساعت صبر کنم از شش صبح پیام داده و زنگ 

ای کاش همون لحظه که گفت آوردم میگفتین نمیخواییم باید خودمون صاحب جنس رو ببینیم یا ما اول باید با صاح ...

همون اتفاقا بخواطر اینکه به درستی این آدم من شک دارم گفتم شماره فروشنده بده خودم توجیحش کنم اما نداد می‌ترسه سودش لو بره 

اشکال نداره بذار به حساب یه تجربه که از فامیل نخای کاری برات انجام بده چون توش حرف در میاد واینکه اول نگاه به جیبت کن بعد برو خرید

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706