2733
2734

اول بگم کسی نیاد بگه کاربریت مبارک که میزنم لهش میکنم 😆 من مامان رهام قدیمم رمز عبورم یادم رفته کاربریم گم شد 😢 

بگذریم یادتونه گفتم سر پسرم رهام دو سال منتظر شدم تا بچه دار شدم و دیگه میترسم دیر باردار شم دومی رو پسرم که شانزده ماهش شد همین ماه اقدام کردم برا بچه دوم 

تاپیک زدم کیا ماه اول اقدام سریع بچه دار شدن خیلیا اومدن دلگرمم کردن 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میخورمتا 😶

نمیدونی اینجا نباید نقطه ضعف دست کسی بدی ؟ 😁ولی حالا از شوخی گذشته واقعا افرین به شجاعت و همتت ‌‌ من یه دونه اوردم بعدم دیگه تموم اصلا تصورشم نمیکنم دومی رو بیارم توی یکیش موندم 😐

نمیدونی اینجا نباید نقطه ضعف دست کسی بدی ؟ 😁ولی حالا از شوخی گذشته واقعا افرین به شجاعت و همتت ‌‌ م ...

مرسی 

خب منم خیلی سختمه ولی میدونم اگه نیارم پسرم بزرگ شه پشیمون میشم اون موقع دیگه پیر و فرتوت میشم خخخ همیشه به دو بچه فک میکردم 

2738
خوب حالا لپ کلامو بگو منتظریم.چ خبر چیشده☺

لپ کلام اینکه نه به بارداری اولم که دو سال طول کشید نه به دومی که همون اقدام اول گرفت 😅😅 خدا رو شکر، دخترا خدا خیلی بهم حال داد خیلی خوشحالم بعد اون همه سختی که سر بچه اول کشیدم بخاطر سه سال جلوگیری با ال دی تنبلی گرفته بودم ولی الان سریع گرفت الان شش هفته رو پر کردم

لپ کلام اینکه نه به بارداری اولم که دو سال طول کشید نه به دومی که همون اقدام اول گرفت 😅😅 خدا رو شک ...

به سلامتي 

انشالله بارداري راحتي داشته باشي

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

انشالله که همه زود به نتیجه برسن تازه اقدامی ها 

و مخصوصا کارکشته های منتظر که سالهاست انتظار کشیدن الهی که دامن همشون سبز بشه همین ماه 

2706