2766
2764
عنوان

داداشم زنه رو عقد کرد دارم سکته میکنم

97216 بازدید | 330 پست

داداشم یکی دوساله با زن طلاق گرفته دوست شده دوتا بچه داشت بچه هاشم بزرگن 

زنه سنش خیلی بالاست عکسش دیدم یه زن زشت و سن بالا بود این مدت داداشم براش خونه گرفته بود خرجشو میداد 

زنه خانواده درستی نداره با خواهراش همشون صیغه میشن خیلی بدنامن 

داداشم احمقیه ساده و خنگه گولشو خورد ابرومونو برده انداختمون سر زبونا

بخدا توی کل فامیل از اول تا آخر چنین ازدواجی نداشتیم اونم پنهانی.  کارد بهم بزنن خون ازم نمیاد

میگه خودتون جمع کنید میخوام بیارمش شهر خودمون کوچکترین حرفی بهش بزنید واستون میگم 

ما بابامون ولمون کرده بابام پیرمردیه طلاق گرفت از مادرم بهمون پز داد رفت دختر مجردی سن پایین گرفت میگفت ببینید دخترا التماسم میکنن بگیرمشون بعد من خواریتون بیوفته بهتون بخندم

بابام الان بشنفه داداشم این کارو کرده تو دلش عروسی میشه که خواری داداشم افتاده 

خاک بر سر داداش احمق نفهمم کن مغز نداره رفته پیرزنی با دوبچه اورده سر ما 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

2768

پسر کو ندارد نشان از پدر …

هرکس اینو میبینه واسه دل یه دختر تنها که همه امیدش به آیندشه دعا کنه 🤍🤲🏻 اگر هم دعا کردید و دوست داشتید صلوات و یا سوره ای خوندید لایک کنید که منم براتون کم نخواهم گذاشت 🫂🥺 

حرص نخور فقط موقع پشیمونی پشتش نباشین

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706