2737
2734
عنوان

تجربع درمان لک صورت ...

204749 بازدید | 123 پست

دوستیا من دختر خالم رفته بود تهران پیش یه دکتر طب سنتی برا لک صورتش وروشنایی دکتر بهش گفته بود آخرر حمام ۵ مین سرکه صنعتی سفید بریز رو لیف بزن صورتت لک هات میرن!وروغن دنبه بخور تو غذاهات وسرکنگبین و ... فقط مالیدنی همین سرکه که خییلیم تاکید داشته صنعتی باشه .

میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون

حالا شمام اگه دکتر طبی در دسترستوندهست ازش مشورت بخواهید بعد بزنید .ولی لک صورتش کانلا برطرف شده حالا اگه کار دیگه ایی کرده دیگه نمیدونم ... .گفتم بهتون بگم شاید بدرد بخوره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی تعجب کردم که دکتر سنتی که انقد رو چیزای سنتس تاکید داره برای این مورد گفته سرکه حتما صنعتی .بعد دختر خالم میگفت لکش گامل نرفته رفتم دوباره پیشش گفته هررر شب بزن .حالا منن وسوسع شدن تو حمام ۵ مین بزنم ببینن واقعا پوستم شفاف تر میشه!البته تو کتاب دکتر خیر اندیش هم دیدم نوشته یه خانومی رفته مطبش دکتر ازش راز سفیدی وشفافی صورتش رو پرسیده گفته روغن دنبه میخورم وسرکه صنعتی آخر حمام میزنم ۵ مین

2728
2738

سبزیجات واقعا برای پوست خوبه .من همیشه عاشقه میوه بودم وپوستم بی حال بود ... واز سبزی خوردن بدم میومد تا اینکه یه مدت علاقه مند شدم به سبزی وواقعا ماشاالله پوستم خیلی خوب شد بنظرم تاثیر سبزی از نیوه برا پوست بهتره 

لکهای من مال آفتابه توی آفتاب نرم کمرنگ میشه .ضدآفتاب هم چاره نمی کنه .اینها هم با سرکه برطرف میشه؟

دکتر گفته بود لک صورت بخاطره سودای بدن هست اول سرکنگبین بخور ۴۰ شب تا سوودا برطرف شه .اینم بزنی میره .

به هیچ وجه برای صورت سرکه نزنید. بعنوان یه مثال سرکه رو بریزید روی خاک ببنید خاک چطور میجوشه. دقیقا ما هم که از خاک هستیم این مورد برای بافت صورت پیش میاد و باعث تشدید لک و از بین رفتن بافت میشه. 

مشاوره رایگان پوست، مو و زیبایی از واتساپ- تلگرام 09308665973
2706