2733
2764

حس من هول ومریض

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

وا 😂 این کیه؟ جریان چیه

قرار بود آشنا شیم واسه ازدواج 🤦‍♀️😂

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

میخورمتا؟  بگو منم میام ننه باباتو میخورم یتیم میشیا بچه

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
کراشه روت

خداوکیل کسی ک رو کسی کراشه حرفای چندش میزنه؟

قرار بود آشنا شیم واسه ازدواج 🤦‍♀️😂

اوه با این مدل حرف زدن که خراب کرده 😅 نظر خودت چیه درموردش

در سن فسق و فجور هستم ..                                          اما روح آرامش ‌طلب و قلب‌ سالمندی دارم
میخورمتا؟ بگو منم میام ننه باباتو میخورم یتیم میشیا بچه

اه خیلی رو دار وپروئه تازه ۳ روزه آشنا شده بودیم فرستادمش بره خونه ننه باباش مردک🤦‍♀️

میخورمتا؟ بگو منم میام ننه باباتو میخورم یتیم میشیا بچه

😂😂😂

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
بستگی داره کیه و چقدر باهاش آشنایی داری

کلا ۳ روزه همش..واسه آشنایی ازدواج

2706