2733
2764

من ترم یک معدلم ۱۹بود الان ۲تارو میوفتم با اینکه خیلی خوندم ولی بیش از حد سخت بود بنظرتون این طرخ و بر میدارن سال دیگم سنجش میاد رو کار دیگه بیچاره میشیم

كاربري دست دو نفر بود بخدا خانم هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا سنجش استاندارد طرح میکنه مث اموزش پرورش نیست ک سوال چرت بده کلید چرت تر و بعد اصلاحیه بزنه😂

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                            امیدوارم به واقعیت به پیوندی مهم نیست چقدر            من برات صبر میکنم❤
دقیقا پسرم ترم اول ۱۹ شد معدلمستمر عالیالان میگه همه ۱۳ ۱۴ دوتا رم میوفتم

حق داره همه اوضاشون همینه عزيزم پسرتون کلاس چندمه

کلا سیستم آموزشی آشغال   و  غیر استاندارد

دخترم کلاس  ششم  آزمون تیز هوشان  داد

با اینکه  کل سال رو کلاس تست   و آزمون  و ...  شرکت  کرد   کلی وقت و هزینه و.....

گفت  سوالها انگاری از فضا اومدن  به شدت  الکی  و غیر استاندارد  تازه ۴ تاشم میگفت  کلا اشتباه بوده که گفتند نزنید

هیچی  دیگه  گفت قبول نمی شم

با اینکه   تو  تمامی  آزمون های شبیه ساز   رتبه و تراز  و درصداش عالی بود

میشه یه روز تایپک بزنم  بگم هورااااا بلاخره وزنم  ۶۰ کیلو شد  
کلا سیستم آموزشی آشغال و غیر استاندارددخترم کلاس ششم آزمون تیز هوشان دادبا اینکه کل سال رو کل ...

همه ناراضی بودن از سوالات تیزهوشان غزیزم 

نمیدونم هدفشون چیه

هئیی منم یازدهم تجربیمو معدلم ۱۹ بودواقعا عدالت نیست دارم از درون مسوزم چرا ما باید انقدر زجر و استر ...

عزیزم شما خوب دادی ؟؟کدوم هارو خوب ندادب

2706