2733
2764
حسم اینه دایی شوهرت این وسط اتیش بیلر معرکه شده ،چون اینقدر تو ریز قضایا بودن ،حتی اینکه زنه گفته د ...

میگه که الکی گفته بوده دستگاه گذاشتم بعد که حامله شده فهمیده دروغ میگفته نمیدونم که دروغ میگه راست میگه آخه شوهرم یه گرون پولم نداره که بگم بخاطر پولش دوسش داره چرا باید اون زنه عین کنه بچسبه به شوهرم واصرار کنه که بامن ازدواج کن😔😔😔

خدایاچاره ای کن توراکم داشتن سخت است❤🌺🤲

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

😔بعضی حرفا رو آدم ندونه خیلی بهتره کاش نمیگفت داییش این حرف عذابی میده با این حال جداشو کسی که خونه ...

خدالعنتشون کنه هرکی که زندگی مردمو بهم میزنه آره کاش نمیگف بقران ازوقتی شنیدم نمیتونم جلوی گریمو بگیرم میگم اون زنه رو پیدا کنم تیکه تیکش کنم فقط آخه میدونه اون یه بچه داره چرا باید اصرار کنه که طلاقش بده خدا لعنتش کنههههههه😔😔

انقد دوسش داشتم که رفتم با قاضی هم حرف زدم که نمیخوام جداشم باهاش حرف زدن شوهرم قبول نکرد نگو که همش ...

اسی اگه واقعا شوهرت خیانت کرده و میخواد طلاقت بده حتما تو میتونی ازش مهریه بگیری تو دادگاه اگه مرد زنشو نخواد ولی زن مشکلی نداشته باشه باید حتما مهریه بده وگرنه حکم طلاق صادر نمیشه به نظرم به خاطر کثافت کاریشم کا شده اذیتش کن نذار راحت به هدفش برسه نهایتن مهرتو بگیر و باهاش زندگی جدیدی برا خودت بساز

فقط من میگم،حواست باشه بعضی حرفا رو با آب و تاب واست تعریف نکنن،خودت ببین حرف حساب شوهرت چیه

دیگ چ آب و تابی یارو یکساله با یه زن دیگ‌میخوابه 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
به نظرت شوهرت میاد همچین حرفهای خصوصی رو برای مادرش ویا داییش تعریف کنه ؟؟..

همش تقصیر مادرش شد دیگه زندگیمون به طلاق کشید انقد گف اینو طلاق بده برات یه دختر پیداکردم چشماش سبزه هی تهمت زد بهم من ازچشم شوهرم افتادم وقتی نامزد بودیم از نمين برا شوهرم دخترآورده بوده بااین کاراش باعث شد زندگیم بهم بخوره اون یه خانواده نیستن که ازهم حرف قایم کنن مامانش دوس پسرداشته باشه میاد به شوهرم میگه  ولی من انقد بدبختم که عاشق همچین مرد دیوثی شدم تا الان ۳باربهم خیانت کرده ولی من چون دوسش داشتم بخشیدمش😔

آقاشوهرت خیانت کرده خیانتشم جنسی بوده حتی بچه هم میگی داشتن فقط بگوچطوردوسش داریییییی؟

همینو بگو هرکاری میکنم نمیتونم فراموشش کنم هی به خودم میگم ولش کن بره اونکه دوست نداره میخوای چیکاربزور که نمیشه یکیرو نگه داشت طلاق بگیر تموم شه بعد خاطراتی که باهم داشتیم یادم میوفته گریم میگیره بخدا ازاین طلاق بگیرم هیچوقت دیگه ازدواج نمیکنم هیچوقتتتتتت😔😔😔

2706