2733
2764

دیروز دخترمو برده بودم دکتر داییش اونجا نگهبانه گف باشوهرت خیلی حرف زدم قبول نکرد که نکرد گف دوسش ندارم گفتم همش تقصیر مامانشه گف من خواهرمو میشناسم درسته اولش میخواس طلاق بگیرین ولی الان اون راضیه شمارو آشتی بده شوهرت قبول نمیکنه بعد بجون دخترم قسمم داد که میخواد یه چیزی بگه ولی به شوهرت نگو گف که شوهرت بایه زنی به اسم فاطمه ۱ساله رابطه داره دوستن بخاطر اون میخواد طلاقت بده بهش قول داده که زنمو طلاق میدم توروبگیرم گف اون روز که رفته بودم خونه آبجیم شوهرت اونجا بود زنه زنگ زد گف چیشد دادگاهتون اون زنت نمیخواد گورشو گم کنه بره دلم برات تنگ شده فردام بخاطر مهریه مجبور میشی بااون آشتی کنی میگه گف هرچی بخوادمیدم بهش من بهت قول مردونه دادم😔😔😔😔😔😔😔

خدایاچاره ای کن توراکم داشتن سخت است❤🌺🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2768

چه صدای زنه خوب از پشت گوشی به گوش داییت رسیده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

حضرت فاطمه بزنه به کمرش :) 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

گف زنه زود شکمش یه بچه هم گذاشته بود بزور برده سقط کرده الکی به شوهرم گفته بوده دستگاهه چیه ازاون گذاشتم دیگ هیچوق بچه دارنمیشم دلم میخواد پیداش کنم اون کثافت خیابونی رو تیکه تیکششششش کنممممممممممم😔😔😔

خدایاچاره ای کن توراکم داشتن سخت است❤🌺🤲
چه صدای زنه خوب از پشت گوشی به گوش داییت رسیده

گوشی صداش بلند باشه صدا شنیده میشه

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

جمع حرومزاده ها جمعه ...

مادر اگ مادر بود اون پسر رو باید عاق میکرد پرتش میکرد بیرون

چرا مهریه‌تو اجرا نمیذاری چرا دنبال آشتی با همچین هرزه ای هستی.

یجور شماره اون جندا رو پیدا کن اصن ببین واقعیت داره یا ن

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2706