2726
عنوان

بچرخ تا بچرخیم من و همسرم

3066 بازدید | 89 پست

چند روز پیش من و همسرم سر یه موضوع خیلی خیلی بیخود ساعت 6.5 صبح دعوامون شد. دعئامون سر این بود که من تا خودم و بچمو آماده کنم کمی طول کشید و اون فکر کرد من عمدا طولش دادم و کلی فحش بارم کرد . منم هرچی براش توصیح دادم که یه سری کارها رو باید انجام می دادم تو گوشش نرفت و به فحش دادن ادامه داد منم دیدم بی تربیتیش ادامه دار شد گفتم دهنتو ببند که بیشتر از این در و گوهر از توش بیرون نریزه.

خلاصه این دعوا منجر شد به قهر و الان 8 روزه ادامه داره و اون مثل بچه ها کارهایی عجیب می کنه مثلا غدا نمی خوره و دیگه منتظر ما نمی مونه صبحها و شبا دیر میاد و کاری که من کردم بی توجهی و بی اعتنایی بوده تا حالا. دیشب کارو به جایی رسوند که اصلا خونه نیومد و با توجه به 10 سال شناخت من از اون کاری عجیبی بود . من اصلا نمی دونم دیشب رو کجا گذروند می دونم خونه خانواده اش نمیره و اهل رفیق بازی نیست و اهل دود و دم و فضای مجازی و ... نیست خیلی آدم محتاطیه و فکر و خیال ورم داشته که شب کجا مونده. منم اصلا بهش زنگ نزدم و تا حالا هم نزدم و نخواهم زد چون این بار تقصیر و بی ادبی با اون بوده و خودش باید بیاد معذرت خواهی . من هر موقعی که حس کنم تقصیر از منه برای آشتی پیش قدم میشم اما اینبار نمی خوام این کارو بکنم چون حس می کنم زیادی منت مشیدم بد عادت شده . بیایید باهام حرف بزنید می آرومم کنید دارم دیوونه میشم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید دلخوره عزیزم ولی انقدر کشش ندین دعوا ۸روز😐خوب نیس خب،خیلیا هستن منتظرجای خالین.....

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
2728

شوهرت لجبازه

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن

اگه خونه دوست واشنا نرفته 

خونه مامانشم نرفته پس کجا رفته؟ هتل؟ 

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

زندیگتو کن سر این چیزا کدورت نشه بهتره  بهش زنگ بزن .کاش همون دیشب تماس میگرفتی

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن

انلاینیا رو کنین خودتونو. 😎😎😎😎😎😎😎😎

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
شاید دلخوره عزیزم ولی انقدر کشش ندین دعوا ۸روز😐خوب نیس خب،خیلیا هستن منتظرجای خالین.....

می دونم اما منم غرور دارم. درست از زمانی که مادرم از دنیا رفت و من بی پدر ومادر شدم عوض اینکه مراقبم باشه دعواهای شدید می کنه با من و قهرهای طولانی. من روحم آسیب دیده است انتظار ندارم اینجوری دلمو بشکنه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
اگه خونه دوست واشنا نرفته  خونه مامانشم نرفته پس کجا رفته؟ هتل؟

سلاممم عزیزم خوبی؟مشتاااااق دیدار😍

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎

عزیزم با توجه به اینکه میگی سابقه نداشته نیان خونه همسرتون 

صلوات بفرست و دعوا رو تموم کن 

یه تماس بگیر گلم 

درسته کار ایشون اشتباه بوده ولی دشمن خونی هم که نیستیم 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

توزنگ بزن ببینه نگرانشی بخودش میاد مردا این مدلی ان مطمئنن بفهمه مهم برات خودش میاد اشتی ومنت کشی

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

اگه خونه دوست واشنا نرفته  خونه مامانشم نرفته پس کجا رفته؟ هتل؟

نمی دونم. سراغ نگرفتم ببینم کجا رفته چون  می دونم قهرهامونو به کسی نمی گه برای همین دارم از دلشوره می میرم که چی شده و کجا شب رو صبح کرده

نمی دونم. سراغ نگرفتم ببینم کجا رفته چون  می دونم قهرهامونو به کسی نمی گه برای همین دارم از دلش ...

این غرور لعنتی سر هممونو به باد میده آخرش😒😒😒😒😒

زنگ بزن دوست عزیز

هرچی باشه شوهرته دیگه 

😒😒😒

2706