2410
2553
عنوان

کلید خونمون رو مادر شوهرم داره و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3242 بازدید | 23 پست
دو تا راه حل 1- زحمت بهشون بده - به پدر شوهرت بگو سر راه که میای فلان خریدو بکن 2- مادر شوهر که اومد بگو من خستم تو هم که 3 ساعت اینجائی من میرم بیرون یک کمی حال کنم شدیدا اینجور ادما از مسئولیت میترسن اسم مسئولیت که بیاد در میرن
:(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی از نظراتتون دوستان ببخشید سیستم مسخره سایت به من اجازه ورود نمیداد نتونستم بیام باور کنین اصلا تعارفی نیستم ولی اینا دست بی جنبه های دنیا رو از پشت بستن
من محو خدایم و خدا آن منست ...هر سوش مجوئید که در جان منست
سلطان منم و غلط نمایم بشما...گویم که کسی هست که سلطان منست ( مولوی)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
2720
خونمون از داخل قفلش کلید نمیخواد ازون دستگیره های چرخشیه ! همون کلید عادی خونمون بزور باز میشه ! یه بار مادر شوهرم نتونست درو باز کنه و کم هدفون توگوشم بود و صدای در و نشنیدم ! یهو اومد در پشتی صورتشو چسبوند به شیشه ببینه هستم یا نه منم بهو درو باز کردم دومتر پرید ! این لختی پوشیدن رو خوشم اومد ! حتما امتحان میکنم

مینا جون شوهرم از من بدتر حرصش درومده اما متاسفانه آدم جسوری نیست بره رو دررو بهشون بگه ! کلید رو میشه عوض کرد اما اومدن هرروزشون رو کجای دلم بذارم

اردیبهشتی جون دقیقا این همین فکر رو میکنه اما نه اینکه دلش برای تنهاییم سوخته بلکه خودش داره ازین اب گل الود ماهی میگیره! من که گفتم قرار بود برم سر مار فقط منتظر تاریخ شروع بودم که اون تلفن کذایی کشتی امیدمو غرق کرد ندا شکیبا جون کاش میگفتی دوستتم فامیله با شوهرش؟ بابا این مادرشوهرم لخت بودن من براش فانه ! اینحور بیشتر ذوق میکنه ! البته الان هواسرده ولی میتونم بجای لختی رو مبل یجور راحت ولو شم و با موبایلم ور برم و تا اومد بحالتیکه بخاطرش معذب شدم بشینم ! بابا تو این یه سال همه حالت های ممکن رو رفتم

2714

سلام منم همین مشکلودارم منتهامادرشوهرم قایمکی وقتی نیستم میادخونمومیگرده ومن وقتی برمیگردم متوجه میشم یه چیزایی جابه جاشده یاحتی توکابینت خوراکی میزارم وقتی میام نیس نمیدونم چیکارکنم این دومین باره بدون اجازه من وشوهرم کلیدداره به شوهرمم نمیتونم بگم چون شدیدبه مادرش وابستس یه راهی که بشه مغزی قفلوخراب کنم تاوقتی کلیدمیندازه بازنشه چون خونمون دوطبقه هست وازدرتوراه پله هاکلیدداره