1147
44

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158

روانشناسی اگه بتونی ادامه بدی خیلی خوبه. میتونی کلینیک بزنی. رتبه ات خوبه معلومه باهوشی.پس می تونی.

حقوق ,دخترها رو غمگین میکنه تا اونجا که من خبر دارم.

مدیریت هم که همه می خونن اینقدر زیاده. 

ONLY. GOD.
کسی که رتبه 130 اورده راحت میتونه ازمون وکالت هم قبول بشه و پس عقل حکم میکنه حقوق بخونه. فقط من اطل ...

بله کسانی که از اول در دانشگاه قضا تحصیل میکنن فقط میتوانند

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤
8
کسی که رتبه 130 اورده راحت میتونه ازمون وکالت هم قبول بشه و پس عقل حکم میکنه حقوق بخونه. فقط من اطل ...

نه باید حقوق بخونه بعد یه امتحان داره برا قضاوت یه امتحان برا وکالت و یه امتحان براادفترداری هر کدوم رو خواست میره امتحانش رو میده اگه قبول شد مثلا میره قاضی میشه البته خانوم ها میتونن قاضی بشن ولی رییس دادگاه نمیشن یعنی حکم نمیدن

خدایا راضیم به رضات
584
منم رتبه دو رقمی کنکور بودم الان پشیمونم چرا نرفتم تربیت معلم.اشتباه منو نکن

منم رتبه عالی آوردم. مادرم میگفت برو تربیت معلم ولی قبول نداشتم و نرفتم. الان رشته خوبی خوندم ولی کار نیست. همه جا پارتی باز یه. تربیت معلم هم شغل راحتی واسه خانوماست. هم کارش قطعیه. پس فردا غصه بیکاری رو نمیخوری تو این مملکتی ک 95درصد تحصیلکرده ها بیکارن

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست... 

اول فرهنگیان....بعد حسابداری....هیچکدوم ازین سه تا بازار کارش خوب نیس...

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم