2737
2734
عنوان

چیکار کنم زندگیم گرم شه

681 بازدید | 15 پست

شوهرم بی حال و حوصله اس از راه میرسه پای تی وی 

منم اوایل حال داشتم ولی بعد بچه دیگه انقد قهر کردیم دیگه سرد شدم

خونه سکوت

دوس ندارم این وصعو

هی خدا

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم هميشه يه زن گرماي خونه اس

مرد ميره بيرون و خسته شده بر ميگرده اين شمايي كن بايد خونه رو گرم كني 

به نظرم هميشه يه موضوع خنده دار داشته باش كه براي همسرت تعريف كني و بخندين و سر به سرش بزار و باهاش شوخي كن 

معمولا چندسال که از زندگی مشترک میگذره یکم ادما سردتر میشن و شور و شوقشون کم میشه، بچه هم که میاد دیگه همون یه ذره حسی هم که مونده میره عزیزم، یکم بچه تون بزرگ بشه میتونی برنامه سفر، پیک نیک اینا بذاری و بیرون برید کم کم یه مقدار تغییرات تو ظاهر خودت بدی مثلا رنگ موهاتو عوض کنی، سبک لباس پوشیدنتو عوض کنی، به شوهرت بیشتر توجه کنی اینا همه تاثیر داره

خوب تو باهاش بحرف فیلمـببینید و از خاطرات خنده ودارتون واسه هم تعریف کنید  کلی موضوع هست ولسه حرف زدن من خودم گاهی وقتا انقد میحرفم و شوهرمو اذیتش میکنم  شوهرم میگه خدایی سرویس کردی منو 😖😖😖😂😂😂😂😂😂😂😂

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
2738

گرم کردن خونه کار زن ما اسم و فامیل و تخته و بازیهای فکریو دیدن فیلم و سر هر چیزی صحبت میکنیم دوتا شوخی میکنیم میوه ای تنقلاتی تعریف خاطره هایی که باهم داشتیم این چیزا و امثال این کارا گرم میکنه خونرو 

گفتی بچه هم دارین؟

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس

با بچه بازی کنین 

شوخی زیاد بکنین بخندین 

دکور خونه رو عوض کن به خودت برس 

حالا چون مادر شدی دلیل نمیشه که خودتو فراموش کنی و همش ب بچه برسی

حتی شده واسه ده دقیقه با بچه تون برین پارکی چیزی قدم بزنین

روی سنگ قبرم چیزی ننویسید...
2706