2766
2764

سلام دوستان اسماتونو بزارین من براتون حمد میخونم شماهم برام صلوات بفرستید نه بخاطر موندنم تو این دنیا بلکه بخاطر بخشیدن گناهانم 💜ایکاش تا دیر نشده ادما ب خودشون بیان تا مثل من لحظات اخر به فکر نیفتن 

زینب 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

2768

چه حسی داری؟!

ببین شایدمن۱ساعت بعدنباشم

ولی همیشه دوست داشتم حس کسی که حدودامرگش رومیدونه بدونم

چکاری نکردی ودوست داری بکنی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
زینب جان برات خوندم 💜 ایشالا همیشه شادو‌سلامت باشی

ممنونم منم برات صلوات فرستادم انشالله خوب میشی اینجوری نگو 🥺🫂

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
امیدت به خدا باشه حتما خدا میبخشتت برای ماندنت ایت الکرسی میخونم ۳ بار به حق امام هادی که امشب تولدش ...

مرسی عزیزم کار از کار گذشته ولی ممنونم 💜 براتون حمد خوندنم 

امیدت به خدا باشه حتما خدا میبخشتت برای ماندنت ایت الکرسی میخونم ۳ بار به حق امام هادی که امشب تولدش ...

برای منم میخونی 🥺

چه حسی داری؟!ببین شایدمن۱ساعت بعدنباشمولی همیشه دوست داشتم حس کسی که حدودامرگش رومیدونه بدونمچکاری ن ...

چرا نباشی ؟؟؟؟؟ چیشده؟

حس خاصی ندارم هیچکاری 

فقط بخشش خدا 

2706