2726

من به داستان زیر اعتقاد دارم صد جا هم گذاشتم اینجا هم می زارم

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه از هر آدمی هر نوع انتظاری میره.

به عبارت دیگه

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست. تو ذهنم اسطوره سازی نکنم از کسی. یا چیزی. یا عقیده ای. 

اینکه به عقاید بقیه احترام بذارم اما چنین توقعی از بقیه نداشته باشم.

اینکه عمر زود میگذره و حیفه همش به ناراحتی بگذره. سعی کنم از لحظاتم لذت ببرم. و از چیزایی که دارم.

ONLY. GOD.

بزرگترین تجربه زندگیم که بدجوری هم دارم تاوانش رو میدم اینه که هیچ وقت گول ظاهر و حرف های ادما رو نخوریم  دیگران رو نمیشه زود شناخت

، هیچ وقت  دوتا ادم حتی از یه خانواده مثل هم نیستن

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢

دائما یکسان نباشد حال دوران، غم مخور

اینکه قدر لحظه لحظه ی زندگیمو بدونم و زندگیمو معنا ببخشم تا به هدف نهاییم برسم.

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

تو زندگی زناشویی و برخورد با خانواده ها هم فقط فقط گذشت

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

از شوهرو بچه و خوشی های زندگی واسه کسی صحبت نکنید به تجربه دیدم چشم میخورید 

دوست دارم به این جمله باور نداشته باشم ولی واقعا برام پیش اومده😕

تو لحظه اکنون زندگی کردن یه درس بزرگه که گفتنش آسونه ولی عمل کردن بهش ایمان و اعتقاد قلبی می خواد.

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
2706