2726

اینکه من آدم عادی نیستم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا همیشه به موقع بهترین رو بهم داده اگر الان چیزی خواستم نداده بعدا بهترش رو داده همین اعتقاد باعث شده که امید داشته باشم بعد دو تا سقط حتما بچه سالم بهم می ده.

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2728

اینکه از هیچکس توقع نداشته باشم ... اینکه هرکاری و هر چیزی از همه برمیاد . حتی اونایی که اصلا انتظارشو نداریم.

بکوشیم پیش از آنکه کسی را داوری کنیم،اورا درک کنیم...
خدا همیشه به موقع بهترین رو بهم داده اگر الان چیزی خواستم نداده بعدا بهترش رو داده همین اعتقاد باعث ...

ان شاالله

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

این که هیچ کس شبیه حرفاش نیست 

این که هیچ چیز از هیچ کسی بعید نیست 

این که بیشتر ببخشم و کمتر توقع کنم و بگیرم 

مَجازی هستیم اما... دلمان که مَجازی نیست... میشِکند.. حواسمان به تایپ کردنمان باشد... 

اینکه دنیا مثل آیینه است. رفتارت و به خودت بر میگردونه.

اینکه با هیچ کس زیاد صمیمی نشم.

اینکه برخورد من فقط شخصیت من و نشون میده نه شخصیت مخاطبم رو.پس بنا بر شخصیت خودم با بقیه برخورد می کنم.

ONLY. GOD.

قضاوت و همه رو به یه چشم دیدن ممنوع.❤️

تر و خشک رو باهم سوزوندن ممنوع❤️

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

اینکه دین و دیانت و ایمان به خدا و باور همه حرفاش آرامبخش ترین زندگی رو برا آدما ترسیم میکنه.

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

یجورایی بهم ثابت شده هر کس هر مدل زندگی که داره اصلا از شانس و اقبالو این چیزاش نیست و دقیقا مربوط میشه به شیوه زندگی و رفتار خودش.خیلی وقتا دلم برا کسی سوخته ولی بعد که دقت کردم دیدم خودش داره این زندگیو واسه خودش رقم میزنه و بالعکس

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2706