2703
2553
عنوان

فرقه نوظهور. اراجیف مهم .۱۳.

1580 بازدید | 47 پست

عرض شود خدمتتون،

آدما چند مدلن

👦سر به زیر

👦سر به هوا

👦سر به گوشی📲😶

در واقع آدمِ سر به گوشی،تقریبا این شکلیه😶 ....‌توی ‌همچین‌ مواردی، گیرنده ها و فرستنده های شخص، کُلُّهُمْ أَجْمَعیٖن از کار میفتن...طرف نه چیزی میبینه🙈،نه چیزی‌میشنوه🙉،نه چیزی میگه🙊 کَأَنَّه سیب زیمینی....😆

البته گوشهاش👂 میشنون بعد هم گیرنده های عصبی پیام رو به مغز میرسونن،مغزم دریافت میکنه پیامو، ولی‌قدرت تجزیه تحلیل نداره....و کلّ تلاش این مجموعه ی یاری رسان در امر شنوایی به هدر میره...😕

این شرح حالی بود از خیلی از افرادِ صنف «سربه گوشی» و کمی هم بنده ی استارتر🙈 موقع گشتن توی نی نی سایت...

یعنی چی آخه😬،بچه بنده خدا یه چیزو‌هزار بار باید بگه....

👧مامان

👩.....ا

👧ماااااماااااان

👩بله؟

👧مامان،بیا برام شعر بخون

👩......ا

👧مااااااااااااااامااااااااااااان

👩واااااااایی😠چی‌میگی بچه

👧برام‌شعر بخون دیگه😔

👩اتل متل اتل متل......................

👧مامان😕 .....یادت‌رفت بقیه شو   بخونی.....

👩.........ا

👧بخون‌دیگه 😣

👩اتل متل اتل متل....دریاچه اردک داره... غاز داره،ماهی داره،لک لک داره

لک‌لک دریاچه ...وِل و درازه!!

👧😕مامان....قشنگ و نازه...

👩هااااا؟؟مگه‌ چی‌گفتم؟...

خب،....لک لک‌دریاچه‌قشنگ و نازه،گردن اون مثل چشای غازه!!

👧😐😮😐 خوبی مامان؟گردن‌اون مثل‌طناب درازه!!!این درسته

👩عه😤چقدر ایراد میگیری تو ..... اصن‌خودت بخون

👧مااااااماااااان😞😢😭😭😭

👩سااااااکت😠😡😤😬😈💥

طفلک بچه‌‌ هلاک‌میشه که اینطوری

تازه این حالت برای گشت و گذار معمولیه سایته....وای به وقتی که یه تاپیک جنجالی در میون باشه....دیگه کلا در فضا بسر میبرم...«صُمُّ بُکْم‌ٌعُمْیٌ» میشوم.....خدا از سر تقصیرات من و نی نی سایت جان بگذره...

خلاصه.... شرح حال این صنفِ سر به گوشی،بسی طویل است و حالِ شما بسی قلیل...

گفتنی ست راهی که صنفِ سر به گوشی میگذرانند،‌پر است از درد و رنج.. گرسنگی... بیخوابی...و بی خبری

با این حساب باید جزو فرقه های عرفانی_معرفتی به حساب بیاد...بس که سخت و سنگینه لامصب😆

و اما باب اول،باب درد و رنج:که شامل

دردِچشم،دردِ گردن،دردِ کمر،دردِ لگن و از همه مهمتر دردِ انگشت اشاره....و هزار و یک دردِ پنهان و پیدای دیگه....

باب دوم در این فرقهِ ،باب گرسنگی است:

گرسنگی را در این فرقه،فقط آنهایی که کارکشته و حرفه ایی هستند، میتوانند تحمل کنند، آنها اینقدر مستِ رویِ یار(📱!) هستند که حاضرند ساعت ها به چهره ی پر فروز معشوق(📱!) خیره بشوند و کلا قید خوردن‌ رو توی اوقات عاشقی بزنند ،در این مدت ممکن ‌است بسیااااار   گرسنه بشوند ولی «همواره عشق است که پیروزِ میدان است»!! و اگر مهلتی پیدا کنند،به چند لقمه ی مختصر بسنده میکنند،حتی دیده شده که عده ای از ایشان همراه  یار(📱)  سر سفره حاضر شده اند،و عاشق دلباخته،مدتی خیره ی معشوق(📱) شده،و در آن بین، گاهی  لقمه ای هم بر دهان میگذارد....

که کوفتش بشه الهی...همون نخوره سنگین تره....چه‌وضعشه آخه.‌‌.😬😬

باب سوم،باب بیخوابی ست:

بیخوابی در این فرقه،جزو موارد بسیار سخت ست،که سالکِ راه باید جهد و تلاش بسیار نماید،تا به این درجه برسد و بتواند به خوابِ خویش،غلبه پیدا کند.

در فرقه ی سر به گوشی،کمتر‌کسی ست که به این‌مقام برسد.(ولی من رسیدم)

شخص،ِ باید بتواند،شب تا صبح ،خواب را رها کند و اوقات شبانه اش را نیز، با معشوق خویش(📱!) بگذراند. و محوِ پیچشِ موی نگار (📱!) باشه.

و‌اما باب بی خبری:

که آخرین و بالاترین مرحله،از مراحل صعود در فرقه ی «سر به گوشی» ست.

بدین صورت که،عاشق آنچنان محو زیبایی های معشوق(📱!) خویش میگردد که به کُل،از آنچه در جهانِ پیرامونش میگذرد غافل میشود، گرفته از اعضای خانواده،انسان های  دیگر،اشیاء،حیوانات،انواع علومِ ،وقت و‌زمان،روز و شب‌و....

این بود،نگاهی اجمالی،بر مراحلِ سیر و سلوک فرقه ی «سر به گوشی». لازم به ذکر است،این فرقه روز به روز افراد بیشتری را جذب خود مینماید.

مقاله ی پیشِ رو ،تنظیم شده توسط یکی از اعضای تازه واردِ فرقه،میباشد. برای عزیزانی‌که به تازگی عضو‌فرقه شده اند،توصیه ای ذکر مینمایم، موفقیت در این فرقه،توجه‌تمام و‌کمالِ شخص را میطلبد،و این با زندگیِ خانوادگی،در تضاد است.مراقب باشید

آقاااااااا اراجیف قبلی م رو هم ببینید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خیلی خوبه عزیزم تعطیلش نکن صبح بیام بخونم

شما هم چراغایی که میبینید کنار عکسا همه طوسیه؟حتی واسه انلاینا؟؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
2714
وااای خیلی خوب بود وصف حال من دخترم هی میاد میگه ماما من دست بسرش میکنم😂

عزیییییزم ممنون،خدا حفظش کنه 

خیلی خوبه عزیزم تعطیلش نکن صبح بیام بخونم

چششششششم مممنووووون 

2706