2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من از ۴ و نیم عصر درد داشتم و کیسه آبم رو پاره کردن تا ساعت ۱۰ و ۲۲ دقیقه شب که بچه به دنیا اومد. د ...

بچه داری چطوریه؟راحته؟شباش همه که میگن ننتونی بخوابی واقعا اونجوریه؟

عضو گروه زرد 💛وزن اولیه ۸۰ قد۱۶۸وزن هدف۶۰ 
بچه داری چطوریه؟راحته؟شباش همه که میگن ننتونی بخوابی واقعا اونجوریه؟

خیلی حس خوبیه. به امید خدا هرچه زودتر می فهمی.

اگه بچه آروم باشه شبا هم میتونی بخوابی. مهیار یه کوچولو شبا نا آرومی میکنه. ولی بازم شکر خدا.

خیلی حس خوبیه. به امید خدا هرچه زودتر می فهمی. اگه بچه آروم باشه شبا هم میتونی بخوابی. مهیار یه کوچ ...

خدا حفظش کنه ایشالله نی نی های ما هم سالم بدنیا بیان.من عزیزم سه روز نمیتونم راه برم لگنام درداش بیش از حده تحمل ندارم از خدا میخوام دیگه تموم شه این روزام 

سلام بچه ها اونایی که زایمان کردن یه سوال :من میخوام بیمارستان خصوصی زایمان کنم بیمه تکمیلیم ندارم فقط تامین اجتماعی زنگ زدم حسابداری بیمارستان گفت ۶ تومن میشه بهت نامه میدیم ۲۰ درصدشو از تامین میتونی بگیری .کسی بوده هزینه رو از تامین گرفته باشه؟

مهسا دختر چه خبر؟زابمان کردی یا هنوز نه؟

نههه😫خسته شدم نمیاد..ترشحات عجیب غریبی اومده سراغم دوروزه نمیدونم نزدیکه یانه!رفتم معاینمم کرد گفت یه کوووچولو بازشده فقط یه انگشتم نیست

نههه😫خسته شدم نمیاد..ترشحات عجیب غریبی اومده سراغم دوروزه نمیدونم نزدیکه یانه!رفتم معاینمم کرد گفت ...

ایشالا بزودی زایمان کنی

خدا حفظش کنه ایشالله نی نی های ما هم سالم بدنیا بیان.من عزیزم سه روز نمیتونم راه برم لگنام درداش بیش ...

ان‌شاءالله عزیزم. به امید خدا که زایمان خوب و راحتی داشته باشین همتون. 

بعد از زایمان حتما بیایید از وضعیتتون بگید. 

ان‌شاءالله عزیزم. به امید خدا که زایمان خوب و راحتی داشته باشین همتون.  بعد از زایمان حتما بیا ...

سلام عزیزم حتما میام خبر میدم دعام کن بچم سالم دنیا بیاد

2706