2726
عنوان

افزایش وزن کودک

7868 بازدید | 13 پست

من قبلا یه تاپیک بابت بدغذایی دخترم گذاشتم. وزنش هم کمه، ولی من سعی میکنم چیزایی که لازمه به بدنش برسه رو به یه ترفندی بهش بدم به هر حال. ولی داخل پرانتز خواستم یه نکته ای بگم و اون این که خانومایی که در مورد غذا خوردن فرزندتون هم دردیم! خوبه که بچه وزن نرمال داشته باشه، ولی نه به هر قیمتی. وقتی میبینم بچه رو میبندن به سس مایونز و شیرینیجات مصنوعی تا چاق بشه دلم میسوزه. کم نیستن افراد چاقی که سو تغذیه دارن. آخه مایونز جز ضرر چی داره؟ یا شیرینی جات مصنوعی به صورت مداوم. همتون اینا رو بهتر ازمن میدونین. ولی من با این قضیه برخورد داشتم، دلم نیومد اینجا نگم. البته اینم بگم، همین چیزای مضر گه گاهی و کمش هیچ کس رو نکشته، ولی زیادش اونم برا بچه، خب چاقی به چه قیمتی؟

درسته عزیزم کم وزن بودن بهتره از خوردن غذاهای مضر 

دختر خودم الان یه هفته دیگه ۱۱ ماهش پر میشه تازه ۸ کیلو و ۱۰۰ گرمه ماشالا همه چیزم میخوره از غذا و میوه و بستنی ولی خوب وزنش همینه دیگه 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم

سلام، اتفاقا من امروز خواستم در مورد همین مسئله تاپیک بزنم ولی بلد نبودم.

روغن mct رو تا حالا به بچه هاتون دادین؟

میگن به وزن گیری کمک میکنه.

من امروز برا پسرم خریدم، خواستم ببینم گسی نتیجه گرفته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، اتفاقا من امروز خواستم در مورد همین مسئله تاپیک بزنم ولی بلد نبودم. روغن mct رو تا حالا به بچ ...

سلام خیلیا دادن نتیجه دیدن اما من دادم به نظرم بی نتیجه بود البته اونموقع دخترم 18 ماهش بود

2728
وزن تولدش چقدر بود؟ قدش چقدر؟ دکتر نبردی؟ چی میگن؟

وزن تولدش ۳۶۰۰ بود، قدش هم ۴۹

تا حالا دو بار چکاپ گرفتم، چندتا هم دکتر بردم، میگن بچه ات سالمه، هودش اینجوریه ژنتکیش.

۳، ۴ ماهه که اصلا وزن اضافه نکرد