2733
2771

سلام دوستان یه سوالی که ذهنمو درگیر کرده اینه چطوری خانم های مذهبی به خودشون میرسن؟ 

کاشت مژه وابرو. وناخن.و.. چون نماز میخونید نمیشه ،یه رنگ مو وابرو میمونه،که مو پیدا نباید باشه تو جامعه،رنگ ابرو هم نمیدونم مشکل داره  جلوی نامحرم یا نه(اینو بگید اگه میدونید)

آرایش هم تو بیرون از لحاظ شرعی مشکل داره، لباسم هرچی  تیپ بزنیم آخرش زیر چادره فقط یه روسری میمونه انگار.

فقط ماسک های خانگی صورت میمونه انگار برای رسیدگی به نظرم😅 

واسه مهمونی ها هم بخواهیم آرایش کنیم تو راه چیکار کنیم،پوشیه میزنید شما؟

خیلی ذهنمو درگیر کرده، بیایید بگید چطوری به خودتون می‌رسید خانومای مذهبی💞

همه چی شد نمیشه که 

پس باید خاک بمالیم سر و صورتمون؟ 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

آرایش نمی کنم،چون مایل نیستم

اگه دورهمیه هستودوست داریداونجاارایش کنید

آرایش غلیظ به نظرم باچادروحجاب درتضاد

رنگ روسری زیباانخاب کنید وتومحیط خانومانه چادرودرمیاریم دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 شمامجبورنیستی که توایران زندگی کنی ولی اگرداری زندگی می کنی مجبوری که به قوانین اسلامی احترام بگذاری!آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️ ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.لطفا لطفا درموردچیزی که نمیدونید مخصوصا درحکم شرعی،نظرندید👌✅️خدااگه راحتیمون میخاست نمیومد احکام بنویسه.کاربرایی که میگین خداراحتیمونومیخاد،اگراینطور بود پس همه دزد بودند چون خداراحتیشونومیخاست!از راحتتره ازساعت هاعرق ریختن! پس الکی بهانه هایی مثل ایناتشریفاته،الکیه رورواج ندید✅️❌️سوالات شرعی ودینیتون رامی تونیدبه صورت آفلاین وآنلاین که دارید ازسایت پاسخگویی سوال کنید وپاسخ درست بگیرید✅️👌❌️عقب مونده نیستم.افکارمم پوسیده نیست امایادگرفتم ارزشهامو پای کسی که ممکنه فردانباشه نزارم🙂

نه عزیزم کی گفته آرایش مشکل داره؟ حتی تو اسلام آرایش مخصوص دختر خانم ها داریم و زن حتی موقع نماز باید آرایش کرده باشه و مرتب بپوشه ثوابشم بیشتره ولی آرایش غلیظ و تو چشم و رژ قرمز و اینا با چادر واقعا زشت و سخیفه

هرگز از حال احدی خدای مرا خطا و فراموشی نیست.(طه،۵۲) اللهم عجل لولیک الفرج 🌷عشق ابدی @ملوس_جاده_چالوس 💘💌 مزاحم نشید این قلب قبلا واگذار شده 😎💅

من مذهبی ام اما چادری نیستم 

بنظرم در حد عرف جامعه ارایش مشکلی نداره 

یه کرم و یه رژ خیلی کم رنگ و یه ریمل 

اگر همسر داری بنظرم خوبه که به خودت برسی 

هرچی باشه مردها مقایسه میکنن با خانم های بیرون و بعد مدتی دل زده میشن

من محجبه ام چادری روسری و مانتو شلوار و کیف شیک سعی میکنم بپوشم آرایش هم به اندازه ای ک جلب توجه نکنه برای مهمونی انجام میدم مث کرم پودر و خط چشم خیلی نازک و بدون دنباله‌ ابرو هم میکرو کردم‌ بیرونم ضد افتاب رنگی فقط میزنم

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...
من مذهبی ام اما چادری نیستم بنظرم در حد عرف جامعه ارایش مشکلی نداره یه کرم و یه رژ خیلی کم رنگ و یه ...

منم موافقم 

حجاب دارم ولی چادری نیستم

آرایش ملایم دارم گاهی لاک میزنم عطر حتما میزنم

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

#‍ خب نظر هرکسی از بخود رسیدن فرق داره 

از نظر من به خود رسیدن کاشت مژه و تزریق ژل به نواحی صورت و کاشت ناخن و مژه نیست 

اگر منظورت کارهای زیبایی هست که خب بازم از نظر من لب های پلاستیکی و مژه های بزرگ و مصنوعی و ناخن هایی که یه عالمه مواد روش قرار گرفته اصلا زیبا نیست

#‍ رنگ ابرو مشکلی نداره

#‍ واسه مجلسی که فقط خانم ها هستن آرایش میکنم تو راه که میخوام برم روسری  مو میکشم جلو که زیاد دیده نشه 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2706