2733
2764

قبلا هم گفتم بحثمون شد چون من ظرفارو شستم مادرشوهرمم چایی اورد شوهرم چندبار گفت برو سینی رو از دست مادرم بگیر نگرفتم بهش برخورد و دعوامون شد گفت خجالت نکشیدی مادرم خم شد برات چایی گذاشت 

بخاطر این کاراش خونه باباش همش تو عذابم . از اون روز هرچی باهاش حرف میزنم یا جواب نمیده یا سرد‌جواب میده الان یکماهه قهریم بدتر هم اینکه جلوی بقیه هم نشون میده اینو و بهم بی احترامی میکنه درصورتی ک درحالت عادی رفتارش خوبه .

خواهش زیر ۱۸ تو تاپیک شخصیم کامنت نزارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوف چرا باهاش موندی...

برین بهش  تا بفهمه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بگو ناراحتی خودت بگیر.

قبل تو کی سینی رو از مادرش میگرفته؟؟؟

چه توقعات بیجایی دارن این مردا

✌🏻 از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین ✋🏻🥲       حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین... چون ما به هررررکی پرو بال دادیم،پرواز کرد🕊️ از اون بالا رید💩 روی سرمون!!                          ❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

خوب شما ومادرش  وارد دعوای بی پایان رقابت دونفره سر جلب توجه شازده شدین و بدون تواین دعوا مادرش میبره چون زیر و بم اخلاق پسرشو میشناسه و میدونه کجاها مظلوم نمایی کنه 

اگه اینقدر نگران مادرشه  و چای اوردن تا این اندازه برای ایشون مشکله چرا خودش سینی رو از دست مادرش، نمیگیره؟

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟

آفت زندگی مشترک لج بازی هست،حالا اولین بار که گفت برو سینی رو بگیر میگرفتی بعد تو خونه راجع بهش صحبت میکردی،تو دعوا حلوا خیرات نمیشه،چرخیدی تا بچرخه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706