2733
2764

ولی غذام کم اومد.. خیلی زشت شد.. خیلی خیلی بعد یکسال فامیل شوهرم رو دعوت کردم ، یه کدورت جزیی بینمون بود.. مثلا میخواستم روابط مثه قبل بشه ولی کند زدم😭😭😭😭

شام بیرون سفارش دادم.. برای ۲۰ نفر پلو مرغ که پنج تاشون بچه کوچک بودن.. نمی‌دونم آشپز چطور پیمانه کرده.. برنج ها نهایت برای ۱۵ نفر بود.. همه گرسنه موندن حالم خیلی بده

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرم خیلی کفری شد.. بعد رفتن مهمون ها کلی غر زد که آبروم رفت و..... وای خدا وسط شام جاریم گفت اگر نون هست بیارید ما عادت داریم با غذا نون میخوریم.. حالا نون هم کم داشتم اصلا یه وضعی.. خیلی بد شد بچه ها خیلی‌‌‌ ...دوباره به مشت حرف و خدیث  برام درست میشه 😭😭😭😭😭

مگه تو پک جدا نزاشته بود سهم هر نفرو

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
جدیدا بچه کوچیکا اندازه فیل میخورن زمان ما تو پیشدستی بهمون میدادن غذا .. کاریه ک شده بیخیال حالا نا ...

جاریم گفت نون بسازید ما عادت داریم با شام نون میخوریم.. بعد بچه برادر شوهرم گفت مامان برام بازم بکش جاریم بهش اشاره کرد که ساکت باشه.. باز خواهرشوهرم از غذای خودش برای بچش ریخت .. بخدا خیلی بد شد 

جدیدا بچه کوچیکا اندازه فیل میخورن زمان ما تو پیشدستی بهمون میدادن غذا .. کاریه ک شده بیخیال حالا نا ...

بچه جاری من ۲سالشه ۳تا ساندویچ فلافل یجا میخوره یا چندتا موز و کیک باهم 😑 مثل مداد هم هست🤣👌

و جهانی خسته کننده تر از حد تصور ...                           خسته از هر چی که بود خسته از هر چی که هست  راه میافتم که برم مثل هر شب مست مست...باز دلم مثل همیشه خالیه... باز دلم گریه تنهایی میخواد...برمیگردم تا ببینم کسی نیست می بینم غم داره دنبالم میاد...😔
2706